Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfit egyszerre?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom, hogy mit tudnék tenni. Szeretem a férjem, már hat éve együtt vagyunk. Viszont megismertünk egy embert, akit már barátként szeretünk. A húgom, mivel egyedül van, így meséltem Neki erről a barátról, hogy össze is jöhetnének majd, ha találkoznak és szimpatikusak lesznek egymásnak. A szomorú az, hogy beleszerettem ebbe a férfiba. Tudom, hogy sokkal több rosszat csinálnék azzal, ha összejönnénk, sőt, én nem vagyok egy megcsalós fajta, de elveszíteni sem akarom. Viszont már az egészségem romlására is ment, mert gyomoridegem van, négy napja nem eszem szinte semmit, fogytam 3 kilót is. Kérem, valaki segítsen! Adjon tanácsot!

2015. okt. 15. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:

én a hűségre szavazok...

így viszont talán barátnak sem maradhat melletted a másik férfi, mert tökre tenne...mármint te tennéd magad tönkre...


22F

2015. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem tehetem meg, hogy ne találkozzam Vele, mert a húgom szeretné látni, talán össze is jönnének. A másik probléma, a húgom most fog hozzánk költözni.
2015. okt. 15. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, nekem a másik férfi a kollégám volt. Nem tudom, hogy szerelem volt e vagy csak egy nagyon erős vonzódás, vágy. Ő már nem a kollégám, szerencsére (nem miattam, hanem egy másik lehetőség miatt) felmondott.


Azóta rendbejött a házasságom, tudom, csak a férjemet akarom.


Ez egy döntés, ami nehéz. Talán a legjobb lenne - legalább ideiglenesen - megszakítani a kapcsolatot a baráttal. Nekem nagyon nehéz volt, hogy hetente többször összefutottam a másik férfival és így nem tudtam továbblépni.

2015. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az szép, s miért nem eszel? Mert fixen 4 napja lettél szerelmes?

Valamit pedig lépni kell, lehet, hogy a férfit nem is érdekled baráti szintnél jobban, vagy ő is kimutatja, hogy kikezdene veled?

Nem lehet, hogy csak hiányzik valami a házasságodból vagy ellaposodott s azért van ez a kirohanásod? Én visszavennék a találkozásokból a férfival, lássuk úgy mi lesz.

2015. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg ez lenne a legjobb megoldás, remélem addig sikerül kiiktatnom magamból ezt a borzalmas érzést. Köszönöm a válaszokat :)
2015. okt. 15. 09:00
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Akkor jöjjön össze a húgoddal, és dugjatok négyesben!

Én imádnám a férjed helyében!

Ő dughatna a húgoddal, Te pedig a húgod pasijával!

Ha még mindig kevés az inger, szívesen elmegyek ötödiknek!

:-)

2015. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem csak szerelemről van szó, sokkal bonyolultabb. Mert itt van a húgom, itt van a házasságom és itt van a szerelem. Ezek együttesen borzalmas kavarodást okoznak bennem, nyomaszt nagyon.
2015. okt. 15. 09:02
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
sztem ne akarj mártír lenni. Tekints előre és a házasságod most mindennél előrébb való legyen.
2015. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem magadnak csinálod a problémát. Az egész történet kulcsmondata: "de elveszíteni sem akarom". Ennyi. Ne kend a dolgot a szingli húgodra, mert még az életben nem találkoztak, talán nem is lesznek szimpatikusak egymásnak. Szóval nem az a dolog tétje, hogy tönkreteszed-e az életét, hanem hogy bemutatod-e egy korban hozzáillő férfinek. Döntsd el, mit akarsz, és aszerint cselekedj! Ha a házasságod választod, akkor megszakítod a kapcsolatot, a húgodnak meg megmondod, hogy bocs, de ez most mégsem fog összejönni. Az nyilvánvaló, hogy mindkét férfi nem lehet a tiéd.
2015. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha beleszerettél add oda magad. ha szerencséd van béna az ágyban és megoldódik a dolog
2015. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!