Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tereljem le a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tereljem le a szexet, ha arra kerülne a sor?

Figyelt kérdés

Barátommal,akivel péntek óta járunk, 24 éves én 20vagyok, holnap lesz az első "hivatalos" randink. Megemlítette,hogy ha szeretném elmehetnék hozzájuk és nézhetnénk egy filmet. Ilyen rossz időben nem igazán lehet jobbat csinálni:S Ha nyomulna, hogy tereljem le a szexet? Nem akarom, h könnyűvérű lánynak tartson, akit ha megsimítanak már teszi is a dolgát. Értitek mire gondolok?

Nem vagyok szűz, nem arról van szó. Csak én komoly kapcsolatot szeretnék, nem azt, hogy megvoltam neki és kész:D Kicsit húzni szeretném :P

Mit gondoltok?


2010. márc. 16. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ne húzd, azt nemannyira szeretik a pasik. inkább azt add elő, h még nem szeretnéd, mertmég korinak tartod. és ennyi. vagy mond azt h menstruálsz:D
2010. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondd neki hogy még korainak tartod a dolgot.Így kiderül hogy komolyan gondolja e.

L18

2010. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Az első is jó, csak vigyázz, mert az orális szexhez tök mindegy, hogy érzed magad... Szóval az alól nem mentség a menstruáció...

Én is inkább azt mondanám neki, h senkivel nem fekszem le az első randin, vagy ilyesmi. Ha erőszakosabb lenne, mondd neki azt, h egyéjszakás kalandot keressen máshol, de ne nálad.

2010. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi esetre sem mennék fel a pasihoz az első randin. Vigyen el ő randizni! Nem kell feltétlenül pénzes helyre, elég a séta is, esetleg egy üdítő valahol. Vagy mozi, ha filmet akar nézni, s felajánlom, hogy kifizetem a sajátom, vagy legközelebb én hívom meg. (Ha engedi, hogy első randin fizessek, alaposan átgondolom, akarok-e tőle valamit. Jelzem, szívesen kifizetem legközelebb az ő jegyét is, a meghívás a lényeg, nem a pénz.)

Ha nincs ötlete, kérdezze meg, mihez van kedvem.

De ne hívjon fel magához.

2010. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Butaságokat beszéltek. Azért, mert első alkalommal szexeltek, attól még nem leszel könnyűvérű. Ez bizalom kérdése. Főleg ha vágysz is a szexre. Az, hogy korainak tartod, mert azt hiszed, hogy akkor könnyűvérűnek tart, az előítélet. Butaság. Barátnőmmel első találkozásunkkor már szexeltünk is, mégis a menyasszonyom lett, sőt, nem tekintem ezért könnyűvérűnek. Egyszerűen csak így hozta a sors, hogy nagyon megkívántuk egymást első alkalommal és megtörtént. Kész. Nabumm.

Tehát nem kell félni a szextől, ha te is kívánod őt, akkor tedd meg, attól még nem fog könnyűvérűnek tartani.

2010. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a húzástól függ, hogy mennyire fog komolyan venni.
2010. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!