Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy leleplezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy leleplezzem? Azt írta jobban hiányzom. Borzasztó.

Figyelt kérdés

van egy gyermekünk, távkapcsolatban élünk jelenleg, ő kint, én itthon a kicsivel.

(igazából úgy érzem, mintha nem is szeretne amúgy)

és amikor kérésére megígértem, hogy elintézek számára fontos nagyobb dolgot neki, akkor azt írta válaszul, hogy most úgy szeret és mégjobban hiányzok, mint eddig. mintha érzelmi alapon próbálna rám hatni, hogy intézkedjek...ami meg tökéletesen azt jelenti, hogy csak érdekből van velem.

ez úgy lesokkolt, persze el se bírtam neki magyarázni hogy mi bajom(de remélem itt értitek)szóval úgy ledöbbentem, hogy ezek után már szinte minden válaszomban hideg rideg közömbös lettem, pár szavakat írtam, meg mindenre azt, hogy mindegy majd lesz valahogy, igazából nem tértem magamhoz a felismeréstől.



de nem vagyok magamban biztos.

honnan tudhatom meg?

hogy csak érdekből van velünk?


2015. okt. 19. 21:40
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy egyszerűbben fogamazva, miből lehet rájönni arra hogy kihasználnak?
2015. okt. 19. 21:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy itt még külön kísérletezésekre lenne szükség, abból amit leírtál egyértelműen kirajzolódik az érdekkapcsolat.
2015. okt. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!