Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megsértődött, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megsértődött, mert azt mondtam neki, addig nem akarok nála aludni, amíg a szüleivel él. Jogosan haragszik?

Figyelt kérdés
Elvagyok a szüleivel, de én nem szeretek idegenekkel egy fedél alatt aludni, max évente egyszer viselem el, ha nagyon muszáj, és ezt ő is tudja. Én egyébként egyedül élek, szóval meg tudjuk oldani máshogy is a találkozást.
2015. okt. 20. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Ezzel nem enyhén azt közölted vele burkoltan, hogy kb lenézed, amiért a szüleivel él :/
2015. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem esett jól neki,mert valljuk be,egy ilyen kijelentés azért furcsán hangzik.Biztosan nem rossz szándék vezérelt,de én is félreérteném,ha nekem ilyesmit mondanának.A lényeg az együttlét,és nem az,hogy hol.
2015. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is berágtam volna egy ilyen beszólásért.
2015. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Abszolút nem nézem le, eszembe se jutna ilyesmi, de akkor se szeretek ott lenni. Akkor most mi a megoldás? :/
2015. okt. 20. 22:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Költözzön hozzád..
2015. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla, de egyelőre még mindketten korainak tartjuk. (4 hónapja vagyunk együtt). De talán egy pár hónap múlva. :)
2015. okt. 20. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!