Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami gond van a kapcsolattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond van a kapcsolattal, vagy csak sok volt ez a pár nap?

Figyelt kérdés

majdnem egy hétig együtt voltunk sülve főve, egyikünknek sem volt valami fényes hete. Ő olyan volt mint valami egyszemélyes vándorcirkusz, én meg egy kis nyugalomra vágytam. ennek az lett a vége, hogy egyikőnk sem engedett, és elég sokat civakodtunk. pár napja külön vagyunk, de alig keres, ha én nem keresem ő fel sem hívna. annyira rossz, mert úgy szeretem és olyan jó lenne egy kis gyengédség, de ő mostanában erre képtelen. Sok volt neki ez a pár nap együttlét? vagy alapjában véve lenne gond a kapcsolatunkkal? nem akarom őt elveszíteni :$

Van valami ötletetek, hogy hogyan tudnám visszahozni a pasim jókedvét?


2010. márc. 16. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínüleg nem fog működni a kapcsolat együttéléssel. nem írtad mennyi idős vagy. én pl. olyan vagyok aki nem akar együttélni tehát non-stop együtt lenni valakivel. ennek ellenére jó lenne egy társ közös szabadidő eltöltésére, de a nőknek ez már egyenlő a nem komoly kapcsolattal és azzal hogy a pasi csak szexet akar. 30/F
2010. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez közel sem jelenti azt hogy baj van. mi több mint 2 éve vagyunk együtt párommal(21 évesek vagyunk) de pl. nyáron egy sülvefőve kettesbe töltött hét után nekünk is kell a különlét sőt a hétköznapi élebe is. ő nagyon igényli a szabadságot ennek ellenére mindennap beszélünk telefonon és gyakran találkozunk meg alszunk a másiknál de neki szüksége van némi egyedül töltött időre. nekem ezt nagyon nehéz volt megemésztenem mindig ugy éreztem hogy nem szeret eléggé de így ennyi idő után rájöttem hogy ez nem igaz csak van akinek ilyen a természete. szóval szerintem nem kell rögtön pánikba esned.
2010. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szintén 20-as éveinket tapossuk. Nem esem pánikba annyira, de nem is válaszol az üzeneteimre, alig veszi fel a telefont...lehet 1-2 napig nem kéne keresnem?! majdcsak keres, ha hiányzom :$ ?!
2010. márc. 17. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a párommal 5,5 éve ismerjük egymást, 2,5 éve együtt lakunk és sülve -főve, ahogy írom, minden nap leszámítva a munkaidőt, amely kb. egybeesik, szóval egyszerre intézzük dolgainkat, csináljuk a napi teendőinket, és nekem gond az lenne, ha ez nem így működne. Egy jólműködő párkapcsolatnak ez szerintem alapja, hogy tudjatok egymás mellett is kijönni, nemcsak távszerelemben. Itt te most napokat írsz, de hónapok és évek is semmi, ahhoz képest hogy egy életet élünk le jó esetben társunkkal, akkor mi lesz később, gondoltál már erre?
2010. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!