Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve járunk, de még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve járunk, de még mindig nincs szex. ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, sokszor egymásnál is alszunk, bízunk egymásba, de még sincs szex. ha feldobom a szexet mint témát akkor mondogatja hogy még nem, várni akar, de mégis meddig?

barátnőm még szűz 19 éves, én 21.

nem arról van szó, hogy nem tudok várni rá, szeretem nagyon, de fél éve együtt és semmi, mi lehet itt a gond?



2015. okt. 21. 22:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Sok minden, de ne tőlünk kérdezd, hanem inkább tőle.
2015. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

csókold meg szenvedélyesen, és kezdeményez

varázsold el

2015. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%
Fél év után pedig lassan ideje lenne szintet lépni.
2015. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Kérd hogy verje ki a Pistát!

Azért kézzel is jobb mint magadnak!

2015. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
30%
ezzel mi a probléma? Érthtő a dolog, van akinél kell a fél vagy akár 1 év is, mert fél vagy egyszerűen csak ilyen. Ha nem tetszik a másor akkor csak Fletót idézhetem "el lehet menni kéremszépen!"
2015. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, amúgy hogy próbálkozol?

Ez nem olyan játék, hogy szemből rohanjuk meg a hegyet.

Előtte szépen be kell simogatni, nyalni a helyet, kicsit húzni az agyát, hogy ő akarja, hogy tedd már be.

Hangold rá: masszázs, gyertya, alkohol, zene,stb.

A nők, vmi fura perverzió folytán erre gerjednek.

2015. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
csókolózunk szenvedélyesen, simogatjuk egymást, de tovább nincs
2015. okt. 21. 22:36
 8/41 anonim ***** válasza:
97%
Ettől miért p*csa? Nekem is nehéz megbirkózni a gondolattal, hogy egyszer meg fog történni. Tényleg nagyon sajnálom a barátomat és imádom amiért vár rám már több mint egy éve. Nekem ez nem megy ilyen egyszerűen. Viszont mi beszélünk róla, elmondtam hogy érzek, mik a fenntartásaim, félelmeim és megérti. Szerintem nektek is beszélni kéne erről, lehet benne is van egy gát amit nem gyertyafénnyel meg szenvedélyes csókkal lehet feloldani. 18l
2015. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

#9


Akkor ezek szerint tényleg van ilyen és nem én vagyok egy őrült... Bár én a "farok másik végén" állok, de sajnos pont így vagyok csak fordítva.

2015. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a járás? Sose simogatod, nem érinted meg, nem csókolóztok?

Mert ezekből elég simán egre többet és többet szomott akarni az ember, és ez egyenes úton elvezet a ruhátlanságig, stb., stb.

Én még életemben nem _beszéltem_ a testiségről, mert a párkapcsolat attól párkapcsolat, hogy ketten egymásnak gyengédséget adnak állandóan.

Nálatok ilyen nincs? szerintem nem is párkapcsolat az akkor!

2015. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!