Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a pasi, aki nem mer beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, aki nem mer beszélni az életéről, az érzéseiről, meg a multjáról, csak a másikat faggatja örökké, de nem nyíik meg senkinek, az hogy várja el, hogy egy lány párkapcsolatba lépjen vele, és megbízzon benne?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez, tudom, hogy vannak normális férfiak is, nem általánosítani szeretnék, én nagyon közlékeny vagyok, szeretek beszélgetni, és semmit sem szégyellek, amik velem történtek, és megnyílok szívesen az előtt, akit arra méltónak találok, viszont mindezek ellenére eddig csak olyan pasit sikerült kifognom, aki soha nem beszél az érzéseiről, a multjáról, meg a dolairól, mert "nem szeretne", így viszont a kommunikácó az kb nullára redukálódik, pedig megbízhatnak bennem ,és ezt tudják is. Nem értem, miért kell szégyellni, márha egyáltalán a szégyen az oka, pedig minden emberrel történik valami olyan az életében, amiről nem beszél, vagy bármi, és úgy gondolom, hogy ha valakit meg akarok ismerni, és ő is engem, akkor nem kötelessége beszélni beszámolni mindenről, de azért nagy vonalakban mesélhetne magáról... Mi van az ilyen pasikkal?
2015. nov. 3. 11:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Fenemód túlértékelik a verbális kommunikációt"


Ez csak önámítás. Ezzel azok nyugtatják magukat, akik képtelenek elbeszélgetni bármiről "életük párjával"...beszéljenek a tettek, ja mint az állatoknál mi? Kösz de én ember vagyok, igénylem a tartalmas beszélgetéseket, az őszinteséget.

2015. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%
Még az állatok sem csak tettekkel kommunikálnak egymással, nekik is megvannak a hangjelzéseik.
2015. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
24%

21 -és 22. Kedves hölgyem. Bölcsebb maradt volna, ha csendben maradt volna.

Tisztelettel 17-es.

2015. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Te is, ugyanis a 21. és 22-es válaszoló nem egy és ugyanaz :)

Amúgy meg sajnálom ha fáj az igazság :)

2015. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Na ezzel aztán sok értelmeset mondtál :D és még te mondod ha hallgattam volna.....hát inkább neked kellene. Kösz de eltudom magam is dönteni, mivel töltöm el az időm.
2015. nov. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Inkább örüljön neki, hogy verbálisan felizgattam. Nem kell megköszönni.
2015. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
mivel nincs is mit :D észlény.
2015. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Össze ne vesszetek a kérdésem alatt... :) :D
2015. nov. 5. 11:55
 29/29 anonim ***** válasza:
nem veszek, csak nem fogom fel, mi értelme van baromságokat ide irogatni aminek semmi köze a kéréshez, és még büszkének is lenni rá :D :D az IQ-k tombolnak na.
2015. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!