Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a nő tehet arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a nő tehet arról, hogy lesz-e kapcsolat, és meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Tőltetek kérdezném. Szerintetek? Mert én igen igy gondolom! Ha egy csaj fel akar szedni magának egy pasit (nem annyira csúnya) igy vagy úgy előbb utóbb feltudja szedni a pasit. Hogy meddig tart? A kapcsolat ebbe az esetbe meddig tarthat? Amíg csak a csaj küzd és életbe tartja a dolgot. Ha ezt én próbálnám csinálni... a kiszemelt csaj rögtön leráz tudatja velem hogy száljak le róla stb ne legyek hülye meg ilyenek :S szóval nem vágom??
2010. márc. 18. 22:54
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ott a kulcs, hogy ne hagyd magad lerázni. Sokan azt hiszik, hogy a női nem az tényleg nem, pedig nem így van.
2010. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kitartónak kell lenni, mert ha ilyen könnyen feladod, akkor nem tudod elnyerni a szívét és hamar leír...
2010. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha nem tetszel valakinek, vedd tudomásul, ne zaklasd, nézz más után. Amúgy se ér sokat az olyan kapcsolat, ahol az egyik fél (akármilyen nemű) ráerőlteti magát a másikra. Még ha a másik be is adja a derekát, mert épp nincs senkije, az ilyenből nem mindig lesz szerelem.

És ez hülyeség, hogy csak a nőn múlik, 2 emberen múlik. És az sem igaz, hogy a csaj fel tudja szedni a pasit. Én jól nézek ki, de mégis sokszor nem sikerült. Dugni persze akartak volna, de azt egy szép lány se tudja mindig elérni, hogy járás legyen. És nyilván ha csak rátukmálta magát a srácra... lehet akármilyen jó, van, hogy a srác amúgy is lelép.

Szerintem Neked enyhe fóbiáid vannak a nőktől, talán mert visszautasításban részesültél. Próbálkozz tovább, csak az ne látszódjon rajtad, hogy mindenáron csajozni akarsz, mert az soha nem nyerő!

2010. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy csak az egyik fél... egy kapcsolat két emberen múlik...
2010. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem ám nem 2 emberen. Mert ha fordítva van akkor tutira nem akar engem a csaj sose!!!! De ha rám szállna egy csaj akkor szívesen elfogadnám.
2010. márc. 19. 18:24
 6/6 A kérdező kommentje:
meg amugy is kit érdekel hogy nincs szeretetet? ??? bár ez a csajokra jellemző. Én amugy is mindig beleszeretek a csajba akivel épp foglalkoznék (ha engedné)
2010. márc. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!