Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek a párommal lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek a párommal lenni, de visszataszítónak találom?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdésnek tűnhet de így van. Több mint 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretek vele lenni, mindent elmondunk egymásnak, jól elszoktunk nevetgélni. Ennek ellenére nagyon rosszak a fogai, régebben megígérte, hogy fog fogorvoshoz járni, de semmi nem történt, pedig ez nekem sokat számítana hiszen rendszeresen érintkezem vele, de nem hajlandó betömetni a fogait, fogkőt leszedetni.. A szemére rászáradt csipa szinte mindig van.. Nagyon szeretem, de ezeket a dolgokat visszataszítónak tartom és el is megy a kedvem tőle, de őt nem érdeklik. Mit tehetnék? Nem akarom elhagyni, de nem is érzem így jól magam.
2015. nov. 7. 14:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18/L párom 20 éves
2015. nov. 7. 14:25
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És mit mond, miért nem csináltatja meg a fogait?
2015. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmit csak, hogy majd el fog menni. Ideje lenne rá, de mégsem megy soha.
2015. nov. 7. 14:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtad már neki ugyanígy neki, mint ahogy ide leírtad?

Beszélj vele!


Ha meg nem érdekli, hogy te mit mondasz neki, akkor lehet, hogy nem is érdekled őt eléggé, mert semmibe vesz téged.

2015. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és mondd meg, amit ide leírtál. A tömés és a fogkőeltávolítás támogatott kezelések, szóval ehhez nem kell magánrendelőbe menni, ha egyébként nincs nagyon rossz tapasztalata az SZTK fogászattal.
2015. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2015. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Pénze is van fogorvosra?
2015. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
# 7 Időpont ma 14:38 - Azt a linket neked is ajánlom böngészni, én most le is csekkoltam, hogy ne a levegőbe beszéljek. A kérdésben szereplő problémákat támogatott kezelésként meg lehet oldani.
2015. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kéne megbeszélned, ha nem hajlandó változtatni kalap kabát. Nem lennék együtt olyannal akitől undorodom.
2015. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem viccből kérdeztem, van-e rá pénze. Az SZTK fogorvoslás úgy sz.ar, ahogy van, én is kénytelen voltam otthagyni, miután a jó fogamat is szétbarmolták. Csak magánrendelésen van esély normális ellátásra, az meg sokba kerül.
2015. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!