Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek a párommal lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek a párommal lenni, de visszataszítónak találom?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdésnek tűnhet de így van. Több mint 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretek vele lenni, mindent elmondunk egymásnak, jól elszoktunk nevetgélni. Ennek ellenére nagyon rosszak a fogai, régebben megígérte, hogy fog fogorvoshoz járni, de semmi nem történt, pedig ez nekem sokat számítana hiszen rendszeresen érintkezem vele, de nem hajlandó betömetni a fogait, fogkőt leszedetni.. A szemére rászáradt csipa szinte mindig van.. Nagyon szeretem, de ezeket a dolgokat visszataszítónak tartom és el is megy a kedvem tőle, de őt nem érdeklik. Mit tehetnék? Nem akarom elhagyni, de nem is érzem így jól magam.
2015. nov. 7. 14:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elég furcsa. Ha két éve nem változik. De majd idővel te is ilyen fogsz lenni. Hozzá idomulsz.
2015. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem jó a tapasztalatom, viszont ismerek olyat, aki talált jó orvost SZTK-ban is, és magánrendelésen is vannak pocsék orvosok (tapasztalatból mondom), szóval ne vegyük el a kedvét ezzel senkinek, mert nem tudhatjuk, hogy másnak mik a tapasztalatai.
2015. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!