Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz kapcsolatban élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatban élnétek vagy inkább egyedül (25+)?

Figyelt kérdés

Biztos voltatok már olyan szerelmesek, h inkább kitartottatok a másik mellett, pedig nem érdemelte meg és nem akartatok vagy féltetek lépni. Nekem is volt már ilyen, ezért nem volt olyan egyértelmű, h az egyedüllétet válasszam, ami helyes lett volna.


Inkább 25 év felettiek válaszát várom!

Korotokat és nemeteket írjátok le, légyszi!

De jöhet a sztori is :)

köszi!


2010. márc. 19. 10:39
1 2 3 4 5
 31/42 Andrewka ***** válasza:

Inkább egyedül.

Sajnos nem mertem meglépni, a rossz kapcsolat ellenére is nagyon szerettem, aztán négy év után megcsalt.


22/f

2010. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Passzolok :D


27f

2010. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Egyedül....úgyis magányos farkas vok...nem újdonság az egyedüllét :D
2010. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Van erre egy Yes szám: Owner of a lonely heart, much better than a owner of a broken heart.
2010. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

egyedül.soha ne feledd,a szerelem meg a sajnálat között nagy különbség van.és dönteni tudni kell!!!

23/ff

2010. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Én 9 éve vagyok együtt a férjemmel.A kapcsolatunk elég rossz.Most jutottam el oda hogy magammal is törődjek.Rettenetesen önző!Csak a lányunk miatt vagyok még vele mert nagyon apás.Inkább egyedül élnék a lánykámmal mint egy ilyen kapcsolatban.

29/N

2010. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

19:38


Szerintem is, ugyanez van a szexkapcsolatokkal is, csak ott még az az alapvető zavar is befigyel, hogy a legtöbben valójában lelki intimitásra, viszont mivel nem tudják, hogy kell azt kialakítani és életben tartani, összekeverik a testi intimitással (dugás). Tipikusan ezek azok a nők is, akik egy dugás után "szerelmesek" lesznek a pasiba. Persze nem szerelmesek, hanem akkora a lelki kötelék iránti vágyuk, hogy egy dugásba is belelátják a szeretetet, kötődést (vagyis a lelki intimitást).


Még a mai huszonévesek is, akik párkapcsolatot akarnak, nagyon gyakran válogatják a potenciális partner-jelölteket, és azt hiszik, hogy azért nem jön össze, mert egyik sem megfelelő, pedig igazából ők nem tudnak egy érzelmi köteléket létrehozni és elmélyíteni.

2010. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Javítás: "lelki intimitásra VÁGYNAK"
2010. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

22.11 - rátapintottál a lényegre, én is ilyen vagyok, pedig lassan 25 leszek...

olyan rossz ez, vége szakadt a "kapcsolatnak" és a mai napig azt mondom, h szeretem, pedig nagyon rosszul bánt velem, sőt, azóta voltam mással is, aki nála különb volt, de nem ragaszkodom hozzá egyáltalán...

olyan zűrzavar van a fejemben, nem tudom, h hogyan érezhetek szerelmet, amikor tisztában vagyok vele, h lehetne jobb is...

2010. márc. 23. 23:05
 40/42 anonim ***** válasza:
Beteg ez a világ, azért ilyen nehéz eligazodni benne, meg magunkban. Nincs igazán helyünk benne, robotolunk, utazunk munkahelyre meg haza. És persze vágynánk valami állandóra, biztosra, ezért boldog boldogtalant felruházunk "szeretlekkel" pedig fogalmunk sincs róla milyen is igazán szeretni. Inkább egyedül, mint rossz kapcsban. Akkor van esélyünk mégis magunkra találni, nem csak támaszkodni, lézengeni, megalkudni, vegetálni. És akik képes végül egyedül is megállni a lábán érzelmileg, észre veszi, hogy normálisabb kapcsolatot tud kialakítani, mert nem támaszt keres hanem társat. 36/n
2010. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!