Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz kapcsolatban élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatban élnétek vagy inkább egyedül (25+)?

Figyelt kérdés

Biztos voltatok már olyan szerelmesek, h inkább kitartottatok a másik mellett, pedig nem érdemelte meg és nem akartatok vagy féltetek lépni. Nekem is volt már ilyen, ezért nem volt olyan egyértelmű, h az egyedüllétet válasszam, ami helyes lett volna.


Inkább 25 év felettiek válaszát várom!

Korotokat és nemeteket írjátok le, légyszi!

De jöhet a sztori is :)

köszi!


2010. márc. 19. 10:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
mert szeretem és amikor szakítani akarok vele akkor mindig előjön az az énje amit szeretek:) De sose tart sokáig..:(
2010. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:

14:34

de érzem az ellentmondást:) Ennél egy kicsit bonyolúltabb, hogy miért nem akarok vele szakítani, de ha egy kicsit kevésbé lenne bonyolúlt már rég szakítottam volna vele.

2010. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én férfi vagyok de nekem is van egy történetem megismertem egy lányt akinek 10 éve volt barátja, de a csajt semmibe vette úgy beszélt vele mint a kutyával. Én és a lány egymásba szerettünk,de nem volt képes ott hagyni a barátját mert megsajnálta mindig szakítás előtt hogy egyedül lesz kifog mosni rá meghasonlok a csávó szépen adta alá a lovat hogy megváltozok stb... Ennek a vége az lett hogy velem szakított. Együtt maradtak lett két gyerekük és a csávó szépen lelépett és magára hagyta.

Ezzel csak azt akartam jelezni hogy lépni kell ha nagyon nehéz is, de lépni kell mert egy idő után meg bánni fogod hogy nem tetted meg és bele fáradol hogy folyton ez fog menni szakítani akarsz és mégsem teszed.

2010. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

14.34 - nagyjából igazad van, még annyit hozzátennék, h a legtöbb esetben úgy ragaszkodunk a másikhoz, h nem is ismerjük és az agyunkkal pótoljuk ki a "hiányzó részeket" olyan dolgokkal, amelyek nekünk tetszenek.

pl. én sokszor elhittem, h igazán örül, ha lát, holott a végén mindig kiderült, h már csak szexuális szolgáltatásként tartott rám igényt...

2010. márc. 19. 17:33
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fájt,pedig én dobtam őt,mert legbelül rájöttem,nem lehet,hogy én nem érdemlek nála jobbat,aki mind fizikailag,mind lelkileg bántalmazott.Sok időbe telt,hogy túlléphessek azon a 3-visszatekintve szörnyű-éven.De jó döntés volt,amire csak később jössz rá.
2010. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

14.34 vagyok.


Igen, ezek a "félreértelmezések" a legkegyetlenebbek. Én egy idő után jöttem rá, hogy a rengeteg különböző szintű egyszemélyes "vágynak" a külső megnyilvánulása összetéveszthető a szerelemmel.

Tehát például egy sima lángolás vagy kielégítetlen szexuális vágy vagy birtokolási vágy, de még a partnerrel való önigazolás is öltheti a szerelem álruháját, nem csak a másik lény szeretetén alapuló valódi szerelem (sőt, ez a legritkább). És az emberek jellemzően nem is ismerik fel ezek között a különbséget, és mindent szerelemnek hisznek, és ezt is várják el a partnerüktől. Aztán a végén kiderül, hogy a másik fél részéről semmi köze nem volt a szerelemhez, szeretethez, csak valami csonka, önző vágyról volt szó.

2010. márc. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor nem tudok senkit hibáztatni, aki nem tud kilépni egy rosszabb kapcsolatból. A mai bizalmatlan, szeretetlen világban az ember még önmagát is becsapva próbál valamiféle melegséghez jutni, vagy legalább elhinni, hogy egy kapcsolat még hordozhat szeretetet, kötődést stb.
2010. márc. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
leginkább azok az emberek esnek ebbe a csapdába, akik vmiféle szeretethiányban szenvednek.
2010. márc. 20. 19:26
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár szerintem ezek aránya ma elég magas. A magyar az egyik leginkább atomizált, individualizált társadalom Európában, rengeteg válással, magányos, szingli huszas, harmincas fiatallal, gyenge szociális hálóval. Így nem csoda, hogy az emberek inkább bevállalnak egy ócska párkapcsolatot, minthogy totál egyedül maradjanak egy ilyen közhangulatban.
2010. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

mindez szexkapcsolatra is igaz szerintem. gyakori ilyenkor az egyoldalú szerelem, ilyenkor a "szenvedő" fél mindent megtesz a másiknak, hagyja magát megalázni...stb.

az ilyesmiről mi a véleményetek?

2010. márc. 23. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!