Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz kapcsolatban élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatban élnétek vagy inkább egyedül (25+)?

Figyelt kérdés

Biztos voltatok már olyan szerelmesek, h inkább kitartottatok a másik mellett, pedig nem érdemelte meg és nem akartatok vagy féltetek lépni. Nekem is volt már ilyen, ezért nem volt olyan egyértelmű, h az egyedüllétet válasszam, ami helyes lett volna.


Inkább 25 év felettiek válaszát várom!

Korotokat és nemeteket írjátok le, légyszi!

De jöhet a sztori is :)

köszi!


2010. márc. 19. 10:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
80%
inkább hogy egy idióta vagy, mért nem a saját életed a legfontosabb neked, mért az a senkiházi ember, aki megalázott?? nem értelek.. még az állatok se csinálják azt, amit nem akarnak, nemhogy elvileg értelmes emberek.
2010. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Egy 4 éves kapcsolatot szakítottunk meg, mert egyértelművé vált, hogy annyira különböző a felfogásunk és a vérmérsékletünk, hogy ez nem működhet tovább. Nagyon sokat veszekedtünk, igazából már régebben kiderült, hogy nem illünk össze, de reménykedtünk, hogy össze tudunk csiszolódni.

Inkább egyedül, így még megadod az esélyt magadnak, hogy mással esetleg boldog legyél...

2010. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezerszer is inkább: egyedül! Ha be vagy zárva egy rossz kapcsolatba, nem kereshetsz, csak savanyúan nézheted, hogy másoknak jobb.

DE! Tisztában vagyok vele, nagyon nehéz kilépni egy rossz kapcsolatból. Én is voltam ilyen helyzetben. Az igazi hibás akkor is a bántalmazó férfi, nem a nő, aki tűri. Kérlek Benneteket, ne vessétek meg azokat a nőket, akik hipp-hopp képtelenek kilépni, ne hozzájuk hasonlítsátok magatokat, hogy hú, bezzeg Ti milyen erősek vagytok. Inkább segítsétek egymást tanácsokkal, tapasztalatokkal.

Egyetértek azzal, aki szerint (kisebb dologban) sem szabad megalkudni, ugyanakkor azt mondom, az első probléma elöl sem kell megfutamodni, ha a partner nyitott a megbeszélésre.

Egy valaminek viszont meg kell lennie. SZERELEMMEL szeretned kell a partnered, kívánnod, odalenned érte úgy, hogy más nem kéne akkor se, ha lenne rá lehetőség. Ha ez nincs meg, az megalkuvás, és cseszheted a kapcsolatot, se Te nem fogod benne jól érezni magad, se a másik. Későre tanultam meg, de ez így van!

29/n

2010. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

egyedül egyértelmű. mint ahogy teszem is....


29/F

2010. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül. 16 év házasság után döntöttem úgy hogy kilépek belőle. Volt egy fiú, akit szerettem, de ő házas volt, tehát nem számítottam rá hogy majd vele. így egyedül maradtam. Idővel ő is döntött és most nagyon boldogok vagyunk együtt. Bátraké a szerencse. Főleg ha nincs gyereked, akkor lépj sürgősen, mert utána sokkal szarabb. Én is csak emiatt maradtam amíg maradtam.
2010. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
36/N voltam
2010. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

inkább egyedül. volt nekem is rossz kapcsolatom, de mikor már láttam, hogy nem lesz jobb, kiléptem belőle. és jól tettem, mert így megismerhettem a férjemet, akivel nagyon jó házasságunk. szóval én azt mondom, meg kell tenni a tőlünk telhetőt azért, akit szeretünk, de egy határig. van egy mondás, nem pont erre vonatkozik, hanem általában az életre, de erer is jó:


"Istenem adj erőt, hogy amin változtatni tudok, azt megtegyem. Adj türelmet, hogy amin nem tudok változtatni, azt elviseljem. És adj bölcsességet, hogy a kettőt meg tudjam különböztetni egymástól!" néha bizony ba kell látni, hogy nem tehetünk semmit, ezt elfogadni, és továbblépni.


28/N

2010. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:

Hát én is egy olyan kapcsolatban vagyok aminek semmi értelme, mégse tudom otthagyni.... Pedig tudom, hogy sokkal jobb lenne nélküle.. De szeretem, és tényleg nem tudom otthagyni..

De ilyenkor jobb nélküle! ha el tudod hagyni..

19F de azért remélem segített a válaszom:)

2010. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy nem tudod otthagyni?? hogy lehet egy ember ennyire gyenge jellem
2010. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

13:06


Szereted, de "jobb nélküle"? Nem érzed, hogy ez a kettő teljesen ellentmond egymásnak...

Legtöbbször amúgy csak a másikról alkotott illúziónkat szeretjük, nem a másik embert. Csak azt hisszük, hogy az a kis kötődés, amit egy rossz kapcsolatban még érzünk, az a másikról szól, pedig nem.

2010. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!