Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre lennék kiváncsi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
24 éves fiu vagyok. Nemrég megismerkedtem 1 nővel. A kapcsolat a körülmények "áldozata" lett /pillanat, de ojanok vagyunk 1másnak legbelül, mint akiről azt gondoltuk nem is létezik. Ez még nála tudat alatti de én már tudomást vettem rola. Most barátok vagyunk . Annak ellenére hogy jobban szeretem, ugy állok hozzá mint barát. Mondhatnám "szüneteltetem" magamban a felé irányulo szerelmet. Csajozhatnék meg ismerkedhetnék stb, de nincs kedvem, meg nem érdekel senki más nő. Igy érdeklődés hiányában nem is erlőtetem. Felesleges. Mondhatnám ugy is megingathatlan vagyok. Most ugy érzem megszünt a hajtóerő más nő iránt. Ugyan akkor jo érzés mert bensőleg stabilitást ad. Legbelül tudom mit akarok. Végleg 1-et. Nem hetente 1et. Persze ez még nem garancia hogy ő az kit szivem keres!
2010. márc. 19. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

És mi a kérdésed? Hogy tényleg ő az igazi?

Ha így érzel iránta, akkor szerintem mondd meg neki, nehogy bepasizzon! :)

24 évesen éppen ideje rájönni, hogy sokkal jobb 1, aki ismer és szeret, mint 1000 aki még a nevedet sem jegyzi meg...

2010. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

vili.az a hejzet már be pasizott. ő ojan hogy erősebb az esze mint a szive.a szive elfogadott társnak de türelmetlen és ami kel neki az azonnal kel.mikor öszejöt a pasival az volt akkor az észszerű döntés.ez már az elején lejöt róla csak nem igazán ugy állt hozzám mig 1edül volt mint barát.magyarul a szive hozzám huzta.meg napokban mikor mondta hogy öszejött a pasival küldött 1 szerelmes videot. ami nem hinném hogy észszerű. mind1.Az ész a könnyű kapcsolatot keresi; a szív a lelki társat

igy alakult,beletörödtem.

2010. márc. 19. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem csak a káposzta kel :(
2010. márc. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!