Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért válnak a jófiúk rosszfiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válnak a jófiúk rosszfiúkká egy kapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
Én már évek óta együtt vagyok a barátommal, és ezt a folyamatot tapasztalom. Az elején egy csendes, udvarias, abszolút visszahúzódó ember volt, nem volt semmi tapasztalata a lányokkal, előttem volt egy nagy szerelme de a csajnak nem kellett. Aztán jöttem én a képbe. Én végig nagyon szerettem, soha nem voltam házisárkány vagy fogtam rövid pórázra. Aztán telt az idő, már nem olyan romantikus, mint régen volt, egyre ritkábban kedveskedik, a haverjaival egyre többet járt el, mára engem már nem is látnak szívesen a társaságukban, és egyre több olyan dolog kerül felszínre, ami engem nagyon bánt. Megnőtt az önbizalma, nagyképű lett, sokszor bunkó, nagyon elszállt magától, a csajok pedig "tapadnak" rá... Miért történik meg ez?
2015. nov. 10. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezd unalmassá válni a kapcsolat. Általában ilyenkor szokott az egyik fél így megváltozni.
2015. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenek lesznek ha jó vagy velük, a jó nekik uncsi -.-
2015. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában a csajok teszik azzá! Én is kicsit ilyen voltam a kapcsolatban...mert a csajomnak úgy vettem észre tetszik ha ilyen pl ismerőse stb jól elbeszélgetett ilyen emberekkel...és előbb utóbb én is ilyen lettem..ha ez tetszik neki hát akkor...persze bizonyos határokon belül...de nem tetszett h így " el volt" az ilyenekkel....aztán persze meg kaptam miért vagyok ilyen?!?! -.-

ki érti a nőket!?

2015. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

#2


Ez rólatok csajokró is elmondható. A "jófiú" az ugyn szép és jó, de a végén a rosszfiú-szeretőnél köttök ki, mert "jófiú egy balfék".

2015. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is megváltoztathatnál, mert túl jófiú vagyok. :/
2015. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A korotok nem derült ki, de lehet, hogy egyszerűen csak felnőtt. És kialakult az igazi éne.


A másik, hogy mindig mindenki változik. Egy élet alatt sok mindent megél az ember, hatások érik, idősebb lesz, stb. Ha együtt tudtok változni, az jó. Ezért kell egy olyan alapvető szeretet, ami együtt tart két embert. Na és persze kell a sok szex, ami fiatalon tart. Ennyi, és nem több.


Beszélj vele. Max szétmentek. De így egyikőtök sem boldog. Akkor meg nincs értelme benne maradni.

2015. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!