Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira nehéz egy kapcsolatot évekig fenntartani? Miért élünk ilyen világot? Mi az oka, hogy egy jól működő kapcsolatot, csak úgy eldobni, azért mert nem élte ki magát a másik fél?

Figyelt kérdés

Igazából saját tapasztalatból is kérdezem.

Volt egy szép több mint 2 éves kapcsolatom, amelynek 1 hónapja lett vége, az indok : megunta a hosszú kapcsolatot a barátom, szeretné jobban kiélni az életét, többet barátkozni, több bulin részt venni, és biztosan elkezdeni csajozni.

Én a döbbenettől nem tudtam szóhoz jutni, hisz ennyi ideig minden alkalommal megígérte nekem könnyek között, hogy örökké mellettem lesz, örökké szeret, túlzásnak bizonyul, de azt is mondta, hogy még a halál sem tudna elválasztani minket. Idillikus kapcsolatnak számított.

Ezért nem értem, ez hogyan működik?

Vajon, ha úgy érzi, hogy eléggé kiélte magát, akkor visszajön hozzám?

23 L 23 F



2015. nov. 11. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a végefelé, az utolsó 2-3 hónapban már nem volt eléggé őszinte? Nem mutatta ki azt, hogy valami másra (is?) vágyik... ez előfordul.


Az kiderült, hogy mit jelent a kiélés? Nem tudsz vele tartani? Járjatok többet bulizni, szexeljetek többet és próbáljatok ki olyan dolgokat, ami Őt (is) izgatja.. édes hármas vagy négyes. Sok helyen beválik.


A másik út: fiatal srác, nyitott a világra, és nem akarja magát lekötni. Nem akar 2-3 éven belül családot. Ettől Ő még lehet család centrikus. És ettől még lehet, hogy nagyon is szeret... és ezért enged el, mert tudja, hogy neki más felé kell most mennie. Simán lehet,hogy 2-3 év múlva tudjátok folytatni. Addig Te is járd az utadat!


A harmadik út: nyitott kapcsolat. Jóban maradtok, támogatjátok egymást, de a szexuális dolgokban mindketten külön úton jártok... aztán lesz ami lesz.

2015. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Annyira nem szeretett hogy lemondjon a többi punciról! Kell neki az arcára a nyelvére és a f.rk.ra. Nem érdemes miatta szív fájdalmat érezni.
2015. nov. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Azt szeretném megkérdezni, hogy hogy vagy így, egy ilyen hirtelen szakítás után? Sokat szomorkodsz? Sajnos nálunk is ugyanez a helyzet amit leírtál (csak én még nem hagytam el a páromat és én vagyok a lány), csak engem az tart vissza a szakítástól hogy nem szeretnék neki fájdalmat okozni, nem akarom hogy szenvedjen.
2015. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ugh. Sajnálom, hogy ezt kell átélned, sajnos nagyon sokszor el lehetne kerülni a megcsalást/szakítást ha a párok előtte elmesélnék a múltjukat a másiknak. Ha valaki nem bulizta ki magát, akkor a világ legcsodálatosabb emberét is el fogja hagyni. Ez egy ilyen hülye helyzet.

Rengetegszer láttam ezt, főként így az egyetemen. Én 13 éves koromtól napi szinten kocsmába, haverokhoz, bulikba jártam, rengeteg mindent láttam és tapasztaltam, de tényleg, annyi buliban voltam hogy nem tudnám megszámolni, undorító tényleg valahol, több tucatnyi pasim volt, és 18 éves koromra én már kiéltem magam. Az egyetemen kb 4 buliban voltam, nem hiányzik a pörgés meg a party, évente 1 fesztiválra megyek el és akkor iszok csak alkoholt, egyébként egész évben nem és ennyi pont elég is. Én majdnem 3 éve vagyok együtt a párommal, ő sem bulizós, mivel 8 évvel idősebb mint én ő is kiélte már magát.

Viszont általában az emebrek középiskola után kiszabadulnak a világba anyuék mellől, munka/egyetem és megvadulnak. 18-25 éves korig mindenki agyon partizza magát, ez a normális. Kipróbálnak mindent, minél több embert akarnak felhajtani. Minél korábban kezdik annál hamarabb lesz vége, bár a hossza változó ennek a tomboló korszaknak. Van aki 18-19 évesen leáll vele és talál magának egy rendes partnert és van aki még 37 évesen is szexi szingli és pörög és nem akar felnőni. Kinek mi. Remélem ez a srác visszatalál hozzád és helyre tudjátok hozni, vagy legalább idővel túlteszed magad rajta :)

2015. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!