Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom tegnap megütött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom tegnap megütött egy veszekedés alkalmából, de elég erősen, nekiestem az ajtófélfának?

Figyelt kérdés

Azóta nem győz bocsánatot kérni, mindent megcsinál amit csak tud a háztartásban, virágot, csokit kaptam tőle, vett színházjegyet, elvitt vacsorázni és folyamatosan csak mondja , hogy ne haragudjak, hogy mekkora állat volt, csak a munkahelyén is problémái voltak. Még sosem ütött meg, sosem bántott vagy ilyesmi. 8 hónapja vagyunk együtt.

Megbocsássak szerintetek? Mit tegyek?


2015. nov. 11. 20:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Borzalmas, a lelki bántalmazás is brutál!
2015. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"de elég erősen, nekiestem az ajtófélfának?"


Megütött, őszintén megbánta, nem mondom, hogy oké,mert nem oké,főleg, mert úgy néz ki erőt is vitt bele,szóval nem egy "laza pofon" volt.

Ez így nagyon gáz,remélem tudod.

Az a baj,gondolom még nem ismered egy éve,szóval alig ismered az embert.

Nem írtad együtt laktok-e?

Ha akarsz,bocsáss meg neki,én nem tenném a helyedben,nem a férjedről beszélünk,aki 10 éve vett el.

Te tudod,te életed, te döntésed.

Én a helyedben, ha van látszata, fénykép, látlelet... biztos, ami biztos, lehet később szükség lesz rá,ezt nem tudhatod.

Engem a pofon erősségének mértéke zavar nagyon, ebben a történetben.

Előfordulhat bárkivel az életben,elszakad a cérna,de leütni a barátnőd az nem kicsit gáz.

2015. nov. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem először 1 év után fejelt le és ütött meg,2 hétig monoklival járkáltam,esküdözött,így úgy bocsánat kérés stb..Rá fél évre hozzám vágta a mérőszalagot,akkor ismét az előzőnek leírtak.Ez év márciusában ismét lefejelt,megvert (ekkor már én sem hagytam magam) ... Nos remélem elég tanulságos a történetem.
2015. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, de te tudod. Aza baj, hogy az összes eset amiről tudok nem állt meg egy pofonnál, persze nincs kizárva, hogy tanul valaki egy esetből csak még nem találkoztam ilyennel.
2015. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó előttinek igaza van.. lefejelés? Ajtófélfa? Az ilyet a lábánál fogva kéne felakasztani. Vagy olyat visszaverni hogy elgondolkozzon.. Tudom hogy tehetetlen, szerencsétlen áldozati bárány (magyarul átlagos nő) vagy, de attól hogy valaki 45kg ,attól még tud jól irányzottan lágyékra ütést mérni. Soha, soha senki ne hagyja az ilyet! Azonnal otthagyni! Nem kifogás az hogy tehetetlen, gyenge.. vagy anyagilag függő.. kvázi eltartott vagyok, még az se legyen visszatartó hogy esetlegesen nincs hová mennem. Minden jobb ennél.. Sajnos rengeteg ilyen mentalitású nőt "ütnek agyon", ezek a tetves szahrázi összeférhetetlen patkányok. :/
2015. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

jössz itt a 8 hónappal . egy év múlva újra megüt akkor az 1 év 8 hónapot nem akarod hagyni "kárba veszni".. lehet akkor plusz egy tábla csokit vagy plusz szál virágot is hozzádob majd a bocsánatkérő csomaghoz álá infláció.

úgy tippelem jóképű lehet a te kis sárgaöves rambód, különben azért hagytad volna el mert unalmas és hiányzik az izgalom.

össze akarod veretni magadat vagy sem? ennyi a kérdés. azért is érdemes még most dobbantanod mert neked mint nőnek az évek múltával egyre inkább lemegy a piaci értéked a húspiacon

2016. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Költőnő? ***** válasza:
ha el tudnád hagyni, nem itt kédeznél, hanem már egyedülálló lennél.
2016. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 ElinorJ válasza:
Szia! A tapasztalatom az, hogy ha valaki bárkivel legyen az gyermek,szülő, társ, barát,szomszéd, munkahely, megenged magának egyszer is egy hangosabb szót vagy keresetlen szavakat az már sohasem tudja kordában tartani az indulatait azokkal szemben akikkel szemben ezt megengedte magának.Egyszer s oda a szüzesség.Ez természetesen az agresszió minden fajtájára igaz. Gondold végig az életed során nem tapasztaltad-e meg Te is ezt? Amúgy ez a pozitív érzelmi megnyilvánulásokra is igaz. Gondolj csak bele;ha valakit egyszer megölelsz az életben azt nagy valószínűséggel máskor is örömmel öleled meg...
2016. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Sansa LannisterStark ***** válasza:

Azért azt leírhatnád, pontosan miért ütött meg. Nem mondom hogy megérdemelted, csak kiváncsi vagyok, mégis mennyi ebből az ő hibája, és mennyi a tiéd.

Mondjuk 8 hónap még nagyon semmi, igazuk van a többieknek, ha már most meg meri tenni, később is meg fogja. Én nem hagynám magam lefizetni csokival meg virággal, annál a boldogságom drágább.

2016. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18-as nagyon jót írt. Nálunk is hasonló a helyzet, hála az Égnek, soha nem ütött meg, tudomásom szerint más nőt sem. Nálunk a csúnya beszéd a gond. 4 évig ha össze is vesztünk, ha volt is szóváltás, soha nem volt divat egymást pocskondiázni, maximum"te nem vagy normális" és ennyi. 4 év után egy szóváltás alkalmával elfajult a dolog és hü..e proli p---a lettem. Első döbbenet után kikértem magamnak és mondtam, hogy tudtommal mi nem beszélünk így egymással, ha a jövőben ezt tervezi, el is mehet. Megbánta, bocsánatot kért, nagyon cuki-muki volt pár napig, minden oké lett. Majd két hónap elteltével megint úgy beszélt velem mintha a seggéből rántott volna ki. Most sok év után valamelyik nap azért voltam id...ta h---e, mert nem jó WC papírt vettem. Pedig az első négy évben ilyet ki nem néztem volna belőle. Szóval szerintem, ha egyszer megtesz valamit, akkor már nem lesz olyan mintha soha nem tette volna. Onnantól könnyebben megengedi majd magának, hisz egyszer már úgyis láttad olyannak, már"mindegy" neki.
2016. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!