Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándékoznál a párodnak 60...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékoznál a párodnak 60 ezer Ft értékben?

Figyelt kérdés

Azaz kifizeted a részét a közös utazásban (30 ezer), illetve tárgyi ajándék, amit szeretne (30 ezer). Karácsonyra, természetesen. Ha te csak 6000Ft értékben kaphatsz ajándékot töle, ennyit tud rádszánni.

(Te se vagy a toppon anyagilag, csak jobban tudsz spórolni, több a megtakarításod)


Igen? Nem? Miért?


2015. nov. 12. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A karácsony nem az ajándékozásról szól, hanem a SZERETET ÜNNEPE!!!


Kérdésedre a válasz: Nem!

És azért nem, mert az első mondatban leírtam. A karácsony ne az ajándékozásról szóljon már, hogy minél drágábbat adjunk a másiknak! Vehetsz neki fél milláért is ajándékot, ha nem szívből és szeretetből adod neki.

2015. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ha pedig nincs pénze akkor ne akarjon utazgatni.
2015. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha én szeretek egy nőt,annak oka van.Szóval nem egy pénzéhes ri...,aki a pénzemre hajt.

2015. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szàmít e, jelen esetben én vagyok a nö
2015. nov. 12. 16:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy az egyik, vagy a másik, a kettőt együtt nem biztos, főleg, hogy nem vagyok anyagilag a toppon (azért, a megtakarításaimat nem biztos, hogy ajándékra akarnám költeni), és talán őt is kellemetlenül érintené, hogy nem azonos értékben vannak az ajándékaink. Legalábbis, engem fordítva meglehetősen zavarna, ha a párom 12x annyit költene egyetlen ünnepre, mint én.
2015. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem. Sokkal értékesebbnek tartok egy kézzel készült, személyes ajándékot. Mindketten tanulunk még, nincsen sok pénzünk. Nekem is nagyon kényelmetlen lenne ilyen értékeset kapni, szerintem el sem fogadnám tőle, mert tudom, hogy kell az neki másra. Én meg azért nem adnék elsősorban, mert nem engedhetem meg magamnak, egy hónapra jóval kevesebb pénzem van mint 60000 és abból kell mindenestül megélnem. Mi közös megegyezés alapján apróbb dolgokat adunk egymásnak és ez így tökéletes, ahogy van. Ha meg együtt megyünk valahova, felesben fizetjük.

21/L

2015. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, simán. Legutóbb Michael Kors táskát vettem neki, és az még 20 ezerrel többe került.

De ha minimálbéren lennék, akkor tutira nem.


A te helyedben pedig, az utazás bőven elég lenne. Az szép ajándék önmagában is. Ne lődd el az összes puskaporodat, szokták mondani. A másik ajándékot még mindig odaadhatod neki, legközelebbi alkalomra. Vagy fordítva. Nem az ajándékon van a hangsúly, hanem h szeretettel adod.

2015. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha megtehetem,akkor persze. 30/nő
2015. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Tudtam, h no vagy.

Meg mi se utazunk, pedig telne ra. Szoval az utazast hagyd.

A tulzott ajandek utan meg o fog teged megcsalni, mert kisebbsegi erzese lesz.

N

2015. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha össze tudnék spórolni ennyit, akkor persze.


Mert olyan önzetlenül szeret, hogy megérdemli.


34/N

2015. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!