Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándékoznál a párodnak 60...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékoznál a párodnak 60 ezer Ft értékben?

Figyelt kérdés

Azaz kifizeted a részét a közös utazásban (30 ezer), illetve tárgyi ajándék, amit szeretne (30 ezer). Karácsonyra, természetesen. Ha te csak 6000Ft értékben kaphatsz ajándékot töle, ennyit tud rádszánni.

(Te se vagy a toppon anyagilag, csak jobban tudsz spórolni, több a megtakarításod)


Igen? Nem? Miért?


2015. nov. 12. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megtehető,igen miért is ne hisz szeretem azért élek vele.Abban viszont Igazuk\az van aki írta, karácsony a szeretet ünnepe nem kel ahoz méregdrága ajándékot venni hogy kimutasuk a szeretetttünket,a mindennapi életben a tettekben nyilvánul meg ki mennyire érez mélyen a másik iránt.
2015. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mi nem veszünk egymásnak semmit ..amit ajándékra költenénk az eltesszük a perselybe egy utazásra! Én már annak is örülök majd ha együtt feldíszítjük a fát és csinálunk egy finom vacsit. Olyan sokat dolgozunk mindketten. Ha megtehetném szerintem akkor sem költenék 60 ezret karácsonyra.... nem csak karácsonykor kell egymást megajándékozni.
2015. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha megtehetném, gond nélkül.

Jelen példádban viszont nem "tehetném meg", mert a megtakarítás más, minthogy nem hiányzik 60ezer.

Ha az utazás már fix, akkor csak azt fizetném, ajándéknak meg valami apróságot tennék mellé (de tényleg apróságot), megbeszélve, hogy az utazás az én ajándékom.

Ha nem fix és az is meglepi lenne, akkor mérlegelném, hogy melyiket szeretné inkább, és azt adnám.

2015. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!