Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel csalnád meg a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel csalnád meg a párod biztosan?

Figyelt kérdés

Nálam ez a hölgy Nina Dobrev. Még akkor is megtenném, ha családom lenne és gyerekeim. Mindent feladnék érte. De érte ki nem? Inkább ez a kérdés. :D

[link]


2015. nov. 13. 12:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne házasodj!
2015. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%

én senkivel, hűséges típus vagyok...

és ez a csaj annyira nem jön be...neked lehet tetszik, nekem nem az álmaim nője...megcsalásra meg főleg nem kellene...


22F

2015. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
9%

Ó, igen érte én is felrúgnám a családomat is...

24N

2015. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
50%

Channing Tatum. :D

Nekünk van egy 5 fős listánk, hogy kivel tehetjük meg. (Mint a jóbarátokban)

2015. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kapcsolat értékét az jelenti, hogy a párom összességében (külső-belső) ideális számomra, hogy nagyon jól működünk együtt a hétkönapokban, hogy biztonságban érzem magam mellette. Ezt pedig senki idegen nem tudja felülírni. Nem is tenném kockára pár percnyi élvezetért.
2015. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel. Nem elvből/megszokásból/neveltetés miatt vagyok hűséges, hanem mert úgy választok, hogy a választottam számomra mindenki másnál tökéletesebb (akkor is, ha egyébként tisztában vagyok a hibáival). Mellesleg senki nem hibátlan. Még a hírességek sem. :-)
2015. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, veled inkább senki ne akarjon házasodni, se családot vállalni.

Nincsenek nagy igényeid ha te már azzal megcsalnál valakit hogy csak a képen láttad, de a büdös életben nem tudsz róla semmit.

21/L

2015. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen személy, akivel tutibiztosan megcsalnám.
2015. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%

Ezért a nőért a csaladomat elhagyni????

A kutyát nem adnám oda érte..pedig néha utálom mert a cipőket megrágja.. :)

Drága jó feleségem 1000x szebb ;)

Az a nő nem létezik aki fontosabb lenne számomra mint a feleségem,gyerekeim.

Kérdező ne kelljen család,nem való neked...

34/F

2015. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
57%

Tom Hardy :D


Jöhet a sav tenger, de ő nekem nagyon nagyon nagyon..... Nyilván soha nem lesz közöm hozzá, nem is erről szólt a kérdés.

2015. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!