Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel csalnád meg a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel csalnád meg a párod biztosan?

Figyelt kérdés

Nálam ez a hölgy Nina Dobrev. Még akkor is megtenném, ha családom lenne és gyerekeim. Mindent feladnék érte. De érte ki nem? Inkább ez a kérdés. :D

[link]


2015. nov. 13. 12:37
1 2 3 4
 11/37 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nincs párom most. Mindenki az enyém lehet. Haha. :)
2015. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez a Nina full átlag. Én semmi extrát nem látok benne. Amúgy meg NINCS olyan férfi, akivel megcsalnám a párom!! Nekem még van értékrendem.......és az, hogy a világ amiben élünk korcs, torz, alja...én a sorba beállni NEM FOGOK! Soha!
2015. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%
Hányingerem van az ilyen emberektől. Képes lennél felrúgni a családod, tönkretenni a feleséged és a gyerekeid életét, csak azért, hogy megdughass egy nőt? Szánalmas vagy... És elég valószinű, ha Ninácska tudná hogy milyen szemét vagy, kinevetne és elküldene a fenébe.
2015. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Ninát nem csak dugnám. Ő életem nője.
2015. nov. 13. 14:49
 15/37 anonim ***** válasza:
Nem is ismered... Lehet, hogy egy hisztis, ostoba pi.csa a való életben..nem? :)
2015. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
15 Irigy vagy, hogy nem vagy ilyen szép? Amúgy meg egy ostoba pic*sából nem lesz híres színésznő. Gondolkodj... és én hisztisen is elfogadnám. :$
2015. nov. 13. 15:17
 17/37 anonim ***** válasza:
43%

úristen, mit kell savazni a kérdezőt? Nina szerintem is szép, bár nekem nem ő lenne álmaim nője (bár nő vagyok, de azért megnézek más nőket :D) de tudjátok.. ízlések és pofonok.


amúgy nem rúgnék fel semmit egy megcsalás miatt, viszont ha lehetne listám (és a nemlétező barátomnak is :D) akkor ugye az nem 'megcsalás'

Tom Hardy és Johnny 3 Tears biztos rajta lenne. :D Meg Alexander Skarsgard, Joe Manganiello és mondjuk Chaning Tatum :)

21L

2015. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
A párommal :D
2015. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
17 Köszi. Végre egy jó arc csaj. xD De látod, hogy szeretnek kötekedni az emberek.
2015. nov. 13. 15:42
 20/37 anonim ***** válasza:
9%

#19

Itt ne is várj mást :D

2015. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!