Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel csalnád meg a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel csalnád meg a párod biztosan?

Figyelt kérdés

Nálam ez a hölgy Nina Dobrev. Még akkor is megtenném, ha családom lenne és gyerekeim. Mindent feladnék érte. De érte ki nem? Inkább ez a kérdés. :D

[link]


2015. nov. 13. 12:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

semmibevétel egy megegyezés szerint? szerintem te nem értelmezted amiket írtam.

na mindegy, nem kell semmin elgondolkoznom, máshogy állunk a dolgokhoz, ennyi az egész.

nem kell senkit megtérítened (pláne nem engem), én se próbáltam senkit meggyőzni csak a saját véleményemet írtam le

2015. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

16.

Sorry, de szerintem szebb vagyok, mint ez a Nina. :D

Amúgy meg mire lennék irigy?? Külsőre átlag...belsőre meg senki nem ismeri. De ha te így látatlanba is beleszerettél, hát...tizenéves lehetsz. :D

Egyébként az, hogy híres, nem jelenti azt, hogy nem hisztis... :D A kettő nem is értem miért zárja ki egymást nálad...kis butus. :) Felőlem aztán el is veheted feleségül...tényleg,miért nem írsz neki? :D Valahol csak lehet... bár nem hiszem, hogy pont rád tartana igényt...dehát próba cseresznye hős szerelmes.. :D

2015. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
32 Mégsem te vagy híres, sikeres színésznő. Nem is értem mire vered magad. Kíváncsi lennék én a szépségedre... De úgysem mered vállalni magad.
2015. nov. 13. 17:16
 34/37 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj te egy kis 16 éves mitugrász vagy aki életébenem volt szerelmes ..:) Hidd el lehet h ez az átlagos csaj sztár a szemedbe szép másnak semmit nem jelent , meg így gondolkodni h képes lennél mindent eldobni miatta elég vicc.. Lehet hogy a a valóságba meg csúnyácska .sok sztár van így h a smink meg a ps tartja össze ..;) De írhatod hogy hülye vagyok stb stb nm vagyok az csak reálisan láttom a a világot .Szerintem Leonardo Di Caprio kib..szott helyes , de a a páromat nem csalnám meg vele akkor se ha lenne esélyem rá ..;) Épeszű gondolkodás ez , meg az hogy akit csak filmbe láttam abba nem zúgok bele mert , semmit nem tudok róla.. Nőljél fel , mert h szőrösödsz nem azt jelenti hogy felnőtt vagy amikor úgy gondolkozol mint egy 13 éves ..
2015. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Én is ismert vagyok, csak nem szereplek a tévékben... :) Egyébként meg nem verem magam semmire, de ettől a csajtól csinosabbnak vélem magam. Ennyi. Szerintem itt egyedül te vergődsz....csak nem tudom minek? :D Neked bejön...oké. Álmaid nője...oké. És? Ettől kötelező lenne mindenkinek elájulni tőle vagy mi? Vagy netán attól hogy "sztár"? Hát ki a fost érdekli? Mert hogy engem nem, az tuti. De tény, hogy elmúltam 30 és férjnél vagyok...biztos emiatt nem értem mi ez a fetrengés tőle...
2015. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Senkivel. Az elozo elettarsamat se csaltam meg. N
2015. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
52%

Nem igazán értem mire vagytok így kiakadva.


Én a párommal többször megbeszéltem már, hogy nekünk kik a nagy hollywoodi álmok, akiket persze sosem rúgnánk ki az ágyból. Ezeken általában nevettünk, mivel nem lehet komolyan venni, mégis mi esélye lenne a kérdezőnek összejönni Ninaval? Semennyi... Bocs kérdező. :D


Jézusom ez csak fantázia semmi más, ne legyetek már ilyen habzó szájúak szegénnyel...

2015. nov. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!