Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel csalnád meg a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel csalnád meg a párod biztosan?

Figyelt kérdés

Nálam ez a hölgy Nina Dobrev. Még akkor is megtenném, ha családom lenne és gyerekeim. Mindent feladnék érte. De érte ki nem? Inkább ez a kérdés. :D

[link]


2015. nov. 13. 12:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
49%
Szóval az a jó arc aki eltűri ha megcsalják? Aki meg nem tűri, hogy megcsalják az meg kötekedő? Eléggé beteg értékrended van kérdező. Remélem a nőd is ilyen önző meg hülye lesz mint te.
2015. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
50%

???? :D:D


de egyébként nem tűnik fel senkinek hogy nem kovács marikát írt meg a kérdező én meg nem kovács pistikét?

elég kicsi a valószínűsége, hogy bármikor összefutok mondjuk Tom Hardyval, álmodozni meg azért csak lehet, nem? :)


mellesleg nem tűröm el a megcsalást és nem is tenném meg, de szerintem ha elég nyitott a pár mindkét tagja akkor egy ilyen egyszer az életben lehetőséget nem kell kihagyni. én is 'megengedtem' volna az exemnek hogy szexeljen egy transzival (kukis nővel), mert nyilván az olyan igény amit én nem tudok kielégíteni, viszont ha ezt meg szeretné tenni az életben akkor ne én akadályozzam meg... végülis egyszer élünk, vagy mi...

2015. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
22 Ez meg a másik. Nyilván Nina nem akárki, de egyébként is teljesen esélytelen, hogy találkozzak vele. Az meg pláne, hogy össze is jöjjön a dolog. :D
2015. nov. 13. 15:59
 24/37 A kérdező kommentje:
Meg az a helyzet, hogy a magyarok nem eléggé nyitottak ilyen téren. Szóval hiába tépjük itt a szánkat...
2015. nov. 13. 16:03
 25/37 anonim ***** válasza:
59%

"nem eléggé nyitottak a magyarok"


Egy liberális hülyegyerekkel van dolgunk. Szóval szerinted az a társadalmi haladás, hogy mindenki ír egy listát, hogy kivel mehet félre és azokkal nem számít megcsalásnak? Ne akard rákényszeríteni a betegséged a társadalomra! Semmi jogod nincs elvárni az emberektől, hogy eltűrjék, hogy megcsalják őket! Tipikus önző libernyák vagy, aki elvárja, hogy neki mindent megengedjenek!

2015. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
25 Te hülyézel? Te vagy az élő példa arra, hogy a hülyeség határtalan.
2015. nov. 13. 16:14
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajnálni tudlak kérdező, hogy így fogod fel a dolgokat de tényleg. Valószinűleg lehetsz kb. 17 éves. Egy kapcsolat azért kapcsolat, mert szereted és tiszteled a másikat, és soha nem bántanád meg. Lehet itt mindenféle listát csinálni, hogy jajj hát úgyse jön össze és ez még belefér. Kérdem én, mibe fér bele? Nem szerethetitek és tisztelhetitek eléggé a párotokat, ha képesek lennétek valakiért (legyen az Tom Hardy, vagy Nina) fájdalmat okozni a másiknak. Mert akármilyen megegyezés lenne fájdalmat okozna neki. És ha tényleg komolyan gondoljátok és el is hiszitek, hogy ebben nincs semmi, akkor ajánlom, hogy még bulizzatok vagy kicsit nöjjetek fel, mert így semmi esély egy szeretettel és tisztelettel teli kapcsolatra.
2015. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
8%

miért okozna fájdalmat egy megegyezés? vagy te még ott tartasz hogy mást mondasz és mást érzel mert nem mersz őszinte lenni?...


nyilván máshogy gondolkodunk a dolgokról. valaki azt is elnézi a párjának hogy a szomszéddal csalta éveken keresztül, valaki azt se ha részegen csókolózik mással. egyik se rosszabb a másiknál, csak ennyit kéne felfognotok. szerintem senki nincs abban a pozícióban hogy megítélje egy másik pár mit érez egymás iránt. mindenki magának dönti el mi fér bele

2015. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
47%
Nem a megegyezés okozna fájdalmat, hanem a megcsalás. Az, hogy elnézzük a dolgokat, nem jelenti azt, hogy nem fáj. Ellehet nézni a szomszéd kúrogatását is, de az asszonyka otthon beledögölhet a fájdalomba. És miért csinálja ezt a másik? Mert nem szereti és tiszteli eléggé, hogy ne tegye meg. Nem az a nehéz, hogy megcsaljunk valakit, hanem az, hogy megáljuk, hogy megcsaljunk valakit. És ha valakinek nem megy ez, akkor el lehet gondolkozni a kapcsolat minőségén. Most jöhetsz az én felfogásommal, mert nem vagyok se vén, se apáca, sőt, a koromhoz képest elég sok férfival voltam és a szex minden formáját élvezem, olyan dolgokat is, amik elég sok embernél kiverné a biztosítékot. De mint ahogy korábban említettem, a megcsalás, legyen az akár Obamával a másik fél teljes semmibe vételét jelenti. Gondolkozz el ezen.
2015. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
28 Pontosan ez a lényeg, hogy nem vagyunk egyformák. Ezt kéne megérteni mindenkinek. Nagyon jól látod a dolgokat.
2015. nov. 13. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!