Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy bevallja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy bevallja a megcsalást?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit kezdjek a férjemmel. Biztos vagyok benne, hogy megcsalt. 2 hete láttam egy üzenetet a mobilján (nem, nem kutakodom). Épp ebédeltünk. Mobilja az asztalon és felvillant a kijelzőn az új üzenet "Várhatlak ma, Édes?" Hát mondanom sem kell, mekkora veszekedés lett belőle. De tagadott mindent. Állítólag próbálkozik nála valaki, akit már többször elutasított és ilyeneket ír neki, de ő már nem is válaszol. Nagy nehezen lenyeltem a békát és bíztam abban, ha volt is vaj a füle mögött, ezek után nem lesz. Erre 3 napja elutazott egy állítólagos munka ügyben egy szomszédos országba(állítólag, mert már ebben sem vagyok biztos). Este indult útnak és vagy 6 óra vezetés várt rá. Ilyenkor ha már a pályán van, felhív és kihangosít, beszélgetünk sokat, hogy ne álmosodjon el és gyorsabban teljen az út. Most az indulás után 15 perccel felhívott, hogy sajnos itthon maradt a töltő, szar ügy, de totál merül a telefonja, kb. az van, hogy nem lesz elérhető. Mondtam neki, hogy ne vicceljen már, külföldre 3 napig teló nélkül? Itt van a közelben, szaladjon vissza érte, vagy vegyen egyet valamelyik kúton 1-2000 Ft, kb mindenhol kapni már. Erre elkezdett össze-vissza beszélni, hogy ugyan, nem olyan fontos, csak három nap az egész, most nem fog ezért töltőt venni (aha, ő, aki a wc-re is telefonnal jár). Ekkor már felkaptam a vizet és kérdőre vontam, hogy csak nem nő van a dologban, ezért akar elérhetetlen lenni végig? Eléggé összevesztünk és letette azzal, hogy mindjárt lemerül, már csak 1-2% az aku. Külföldről felhívott kb 4x pár percre. Kérdeztem, hogy-hogy tud hívni? Mire mindig az volt a válasz, hogy még párszor be tudta kapcsolni a telót ( hát nem tudom, de ezek a telefonok nem olyanok már mint 10 éve, hogy merülőben van, de még 5x bekapcsolod fél órára mielőtt meghal). Szóval miután megjött kérdőre vontam, mi volt ez az egész. Váltig állítja, hogy semmilyen nő nincs a dologban. Szeret, minden jó, fiatal házasok vagyunk, jó a szex, stb., miért csalna meg? Ezt én is így érzem és szeretnék hinni neki, de azért nem vagyok full hülye, hogy ezt bevegyem, főleg nem miután ott volt az az üzenet is. Komolyan már a megcsalásnál is jobban dühít, hogy ennyire hülyének néz. Ennél bármi jobb lenne. Akárhogy kérem, nem vallja be az igazat. Könyörög, ígérget, bizonygat, hogy csak én és senki más. Kívülállók véleményére lennék kíváncsi, mert már megőrülök, ill nem tudok pártatlan lenni. Mit gondoltok és mit tennétek? Egyébként mindig jó volt a kapcsolat, egy kis gyerek van, nagy a szerelem stb (legalábbis én eddig ezt hittem).
2015. nov. 14. 09:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*kisgyerek
2015. nov. 14. 09:29
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit csinálnék. Talán időt kérnék, tűnjön el egy kicsit az életemből, hogy újragondoljak mindent.


Biztos, hogy végig gondolnám, hogy ha válás, akkor mi és hogyan, vagy újraépíteni a kapcsolatot, de tudnék-e bízni ismét benne.

2015. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Tényleg gyanús, amit írsz, VISZONT lehet, hogy csak azért látom gyanúsnak, mert te gyanakodsz, és azt közvetíted. Amúgy nem vagyok híve a kémkedésnek. Tény az, hogy megingott a bizalmad benne, és ez a párkapcsolat alapja.

Nem értem, hogyha olyan jóban vagytok, és mindent meg tudtok beszélni, miért nem említette, hogy van egy zaklatója. Amúgy nyilván ha van is vaj a füle mögött, most már sokkal óvatosabb lesz, vagy megijedt, és szakított vele.


Lehetőségek

1) valami kémkedős appot teszel a telefonjára a tudta nélkül. Megnézheted azt, hogy milyen pénzmozgások voltak a bankszámlátokon, hova fizetett kártyával (volt-e szálloda, étterem, mozi...). Ha sok pénzed van, akkor magánynomozó is szóba jöhet. Persze ez nem egészen egyenes dolog, és lehet, hogy ez rontja meg éppen a kapcsolatot. Ha ezt választod, akkor játszd a naiv butát, hogy elbízza magát, és ismét óvatlan legyen a könnyebb lebukás érdekében. Ha nem érkezne gyanús jel, szerinted helyreállna a bizalom, vagy minden telefonra gyanakodnál évek múlva is?

2) megmondod neki, hogy sajna nem tudsz már megbízni benne, mert sok jel szól ellene, és sokkal tisztességesebb bevallani egy félrelépést, mint még ráadásul gyávaként hülyének nézni a másikat. Nagy eséllyel nyilván tagadni fog. El lehet azonnal ráncigálni kivizsgálásra, hogy nincs-e valami nemi betegsége (ha megcsalt is, nem biztos, hogy van, de lehet, és a saját egészséged érdekében is fontos ez.)



A veszekedés szerintem nem segít, inkább legyél higgadt. Ha gyanús jelen kapod, ne szembesítsd azonnal vele, mert mindig csak kimagyarázza egyenként. gyűjtögesd az infókat, netán bizonyítékot is készíts, pl. lefényképezed a telefonját feltűnés nélkül. Azt is érdemes megígértetni vele, hogyha máskor kap hasonló zaklató üzenetet, akkor a félreértések elkerülése végett mutassa meg, hogy tudj róla. Ha több gyanús jel van a birtokodban, akkor ne szembesítsd elsőre, hogy milyen bizonyítékod van.

Pl. kérdezd, meg, hogy hol voltál ekkor és ekkor, ha azt mondja, hogy a Pista lakásán néztük a meccset, akkor gyanús a vacsoraszámla. Ha viszont megmutatod, az összeget az egyenlegértesítőn, akkor máskor pénzzel fizet kártya helyett és kitalál valami mesét, hogy a kollégákkal volt valami spontán buli. Vezess naplót, hogy mikor mit mondott, hova megy, mert könnyen lebukhat azzal is, hogy nem emlékszik, mikor mit hazudott.

2015. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hú nagy betyár a férjed!


Én is elmennék valahova telefon nélkül 3 napra az biztos!!!!!

2015. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A férjed helyében úgy raknálak ki, mint a hasmenéses macskát! Minden hülyeségbe belemagyarázod, hogy megcsal, aztán veszekedést provokálsz, szerinted ezt meddig lehet bírni idegekkel?
2015. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
5-ös,te meg vagy bva! Olvasd már el a kérdést, te tehéndugó.
2015. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még vélemények, tapasztalatok. Kedves utolsónak meg üzenem, hogy megnézném hogy reagálna, ha a párjának valaki ilyet írna, ill. a párja, aki olyan lenne mint az én férjem(konkrétan félúton vissza jön a közértből, mert itthon hagyta a mobilt és hasonlók), van autós töltője, pót aku, amiket használ is, mégis véletlenül pont egy több napos útra indulna el telefon nélkül és nem törekedne semmilyen megoldásra. Biztos baromi nyugodt lenne.
2015. nov. 14. 12:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Mármint 5ösnek.
2015. nov. 14. 13:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es jókat írt a bizonyíték gyűjtéshez.

A férjed biztos, hogy megcsal. Volt egy nős pasasom, ugyanezeket játszotta el: lemerül a telefon, jaj nincs töltő blabla hantahegyek. Szegény felesége mindent elhitt.


A hogyan érd el a bevallást? Nem tudom, mert valaki még akkor is tagad, ha melletted álla a szerető és ő állítja, hogy ismeri a férjed, elsorol róla mindent a férj képes letagadni, hogy csak egy hibbant tyúk.

Viszont biztos azt akarod, hogy beismerje azt, ami nyilvánvaló? A helyedben inkább arról gondolkoznék el, hogy akarom-e ezt az embert és ha igen, akkor képes vagyok-e a valós problémáinkat megkeresni, megtudni és megoldani és mi lenne az új irány a kapcsolatban?


Pszichológus, parterapeuta kelleni fog.

Te meg legyél erős.

2015. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy bevallja-e vagy sem! Nagyon átlátszó hazugságai vannak és hiába hiszed azt, hogy ha bevallaná, végre 100% biztos lennél benne, addig amíg nem teszi esetleg még benned van némi remény, hogy csak te bolondultál meg,és az urad nem csalt meg!


Ébredj fel! Ne várd, hogy bevallja. Szépen lépj le te is telefon nélkül 3 napra. Nem is kell utána magyarázkodnod :)

2015. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!