Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy bevallja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy bevallja a megcsalást?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit kezdjek a férjemmel. Biztos vagyok benne, hogy megcsalt. 2 hete láttam egy üzenetet a mobilján (nem, nem kutakodom). Épp ebédeltünk. Mobilja az asztalon és felvillant a kijelzőn az új üzenet "Várhatlak ma, Édes?" Hát mondanom sem kell, mekkora veszekedés lett belőle. De tagadott mindent. Állítólag próbálkozik nála valaki, akit már többször elutasított és ilyeneket ír neki, de ő már nem is válaszol. Nagy nehezen lenyeltem a békát és bíztam abban, ha volt is vaj a füle mögött, ezek után nem lesz. Erre 3 napja elutazott egy állítólagos munka ügyben egy szomszédos országba(állítólag, mert már ebben sem vagyok biztos). Este indult útnak és vagy 6 óra vezetés várt rá. Ilyenkor ha már a pályán van, felhív és kihangosít, beszélgetünk sokat, hogy ne álmosodjon el és gyorsabban teljen az út. Most az indulás után 15 perccel felhívott, hogy sajnos itthon maradt a töltő, szar ügy, de totál merül a telefonja, kb. az van, hogy nem lesz elérhető. Mondtam neki, hogy ne vicceljen már, külföldre 3 napig teló nélkül? Itt van a közelben, szaladjon vissza érte, vagy vegyen egyet valamelyik kúton 1-2000 Ft, kb mindenhol kapni már. Erre elkezdett össze-vissza beszélni, hogy ugyan, nem olyan fontos, csak három nap az egész, most nem fog ezért töltőt venni (aha, ő, aki a wc-re is telefonnal jár). Ekkor már felkaptam a vizet és kérdőre vontam, hogy csak nem nő van a dologban, ezért akar elérhetetlen lenni végig? Eléggé összevesztünk és letette azzal, hogy mindjárt lemerül, már csak 1-2% az aku. Külföldről felhívott kb 4x pár percre. Kérdeztem, hogy-hogy tud hívni? Mire mindig az volt a válasz, hogy még párszor be tudta kapcsolni a telót ( hát nem tudom, de ezek a telefonok nem olyanok már mint 10 éve, hogy merülőben van, de még 5x bekapcsolod fél órára mielőtt meghal). Szóval miután megjött kérdőre vontam, mi volt ez az egész. Váltig állítja, hogy semmilyen nő nincs a dologban. Szeret, minden jó, fiatal házasok vagyunk, jó a szex, stb., miért csalna meg? Ezt én is így érzem és szeretnék hinni neki, de azért nem vagyok full hülye, hogy ezt bevegyem, főleg nem miután ott volt az az üzenet is. Komolyan már a megcsalásnál is jobban dühít, hogy ennyire hülyének néz. Ennél bármi jobb lenne. Akárhogy kérem, nem vallja be az igazat. Könyörög, ígérget, bizonygat, hogy csak én és senki más. Kívülállók véleményére lennék kíváncsi, mert már megőrülök, ill nem tudok pártatlan lenni. Mit gondoltok és mit tennétek? Egyébként mindig jó volt a kapcsolat, egy kis gyerek van, nagy a szerelem stb (legalábbis én eddig ezt hittem).
2015. nov. 14. 09:14
1 2
 11/12 omba ***** válasza:

Miért fontos az neked, hogy bevallja?

Tök egyértelmű ez a dolog, mondom tapasztalt férfiként - voltak hasonló dolgaim - és az is világos, hogy te nem fogsz benne már megbízni.

Az, hogy fiatal házasok vagytok, jó a szex... nem játszik ilyen ügyben.

Én akkor tértem magamhoz, amikor megjött az ügyvédjétől a válókereset, addig nagyon fifikásnak képzeltem magam.


Neki inkább azt tanácsoltam volna, hogy vegye le a telefon hangerejét, hogy ne is hallja, amit mondasz és hallozzon hosszú percekig, ezt 4-5 alkalommal és akkor te is inkább elhinnéd, hogy rossz a készülék....

2015. nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Én nem mondanék ezentúl semmit a helyedben a férjemnek mert úgyis tagad csak veszekedés lenne. A helyedben mindent megtennék hogy kiderítsem az igazat, kideríteném ki az a nő aki ezt írta és utánajárnék és addig nem szólnék semmit még konkrétan le nem buktatom hogy a nőhöz járkál. Ha kell követném, bármi mint ez az idegőrlő bizonytalanság. Egy saját példa apám is ezt csinálta a végsőkig tagadott és közbe csalta anyámat. Addig amíg anyám le nem buktatta odament a nő lakására apám meg ott volt félreérthetetlen helyzetben.
2015. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!