Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Kinek adnátok igazat ebben az esetben kívülállóként?

Figyelt kérdés
A férfi beszél arról a párjának hogy lehet lesz majd egy lakás amit megvenne de fel kellene venni maximum 5 millió forint hitelt. A nő ellene van a hiteleknek rossz tapasztalatok miatt. Ezt elmondja a férfinek. A férfinek rosszul esik és úgy értelmezi a párja nem bízik benne hogy képes felmérni a helyzetet és jó döntést hozni. Szóváltásba keverednek. A férfi ilyet mond a nőnek hogy "akkor is jó döntéseket szoktam hozni hiába pofázol". A nő ezen nagyon megsértődik a stílusán a férfinek. Sértettségében elhozza a férfi lakásáról a cuccait egy másik autóval megy direkt nem szállt be a párja mellé és aznap nem akarja megbeszélni mert nagyon haragszik a párjára. Másnap beszélnek telefonon. A férfi úgy érzi megalázta a nő amiért még csak be se szállt mellé az autóba a nő ment elől az autóval és elhozta a cuccait. A nő viszont úgy érzi őt alázta meg a férfi amiért így beszélt vele. Kinek adtok igazat és miért?
2015. nov. 16. 21:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Össze fognak költözni, csak a nő most fejezi be a tanulmányait nem volt eddig önálló egizsztenciája és más városban járt egyetemre. Emiatt nem költöztek össze még.
2015. nov. 16. 22:26
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindkettőjüknek megvannak a maguk okai, és ebből a szempontból a maguk igaza. A hitel nem a legbarátságosabb dolog, de ingatlan esetén a többségnek szükséges. Most egyébként megszorongatták a bankok tökeit ezen a téren, szóval szigorodtak a hitelfelvétellel kapcsolatos feltételek. Amúgy nem mindegy, mennyi kezdőtőke van, mennyi időre tervezik a hitelt felvenni, milyen konstrukciókat vettek számításba, milyen törlesztőre van esély.

Én most vettem fel hitelt, nem ennyit, kevesebbet, de szükség volt rá, szintén lakáshoz. Ragaszkodtam a fix, kiszámítható törlesztőhöz, így nálam nem tehetik meg, hogy drasztikusan emelnek, szerződés köti a pénzintézetet.

2015. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kitalálom, te vagy a nő :D

Nagyon úgy jön ki és a szó szerinti idézet is az igazolja, hogy nagyon megsértődtél a dolgon :D

2015. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van valami a háttérben, ami kimondatlan. Amíg azt/azokat nem tisztázzák, állandóan lesznek ilyesféle hullámvölgyek, összezörrenések. Senkinek sincs igaza. Mindkettő ugyan annyira diló, mert nem képes tiszta vizet önteni a pohárba és normálisan megbeszélni dolgokat. Tudom, vannak olyan dolgok, amikről nehéz beszélni és olyanok is, amikről még csak nem is érzi az ember, hogy kéne, de ez nem ilyen! Ez piszlicsáré, éretlen semmi.
2015. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!