Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a párom?

Figyelt kérdés
Pár dolgot írnék, mert nekem ezek furák. Mindenbe szájjal bele iszik, megkértem ne csinálja, mert zavar. Erre valamelyik nap felbontottam egy üveg bort, erre szájjal bele ivott. Ha vacsira kerül a sor, megszagolja a kaját és fintorogva kérdezi nem romlott-e. (sose volt romlott, múltkor 2012-es konzervet evett meg és bizonygatta, tuti nem romlott. 8 hónapja együtt élünk, amíg ő oda van, és haza jön kitakarítok, mosok, főzök, egyik nap mondja, jééé, ezt nem is tudtam. Azt mondta rend és tisztaságmániás, de állandóan kupi van, ő sose pakol, arra vár mikor csinálom én meg. Minden kaját úgy kell megcsinálni ahogy azt ő akarja. Mondtam neki, szeretnék x kaját csinálni mert kívánom, erre ő: Ne, azt nem szeretem, ne csinálj, mert nincs benne hús. Sorolhatnám még. Nem értem miért viselkedik így.
2015. nov. 17. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hú, egy ilyen ingyen szolga nekem is kéne...
2015. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán a szülei mindent megcsináltak neki, elkényeztették, itt az eredmény. Nem tudom, csak tipp.


Amúgy egyszer tessékeld be a konyhába, hogy főzzön magának.

2015. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltunk együtt főzni. De mindenbe bele szólt és inkább otthagytam.
2015. nov. 17. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Hogy miért ilyen, annak hosszas (nagyon hosszas) pszichológiai levezetése lenne. De röviden: mindaz, amit leírtál, az empátia teljes hiányára, erősen nárcisztikus vonásokra vall.


Az igazi kérdés azonban az, hogy tulajdonképpen miért is vagy vele?

2015. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözésnél minden kiderül.Hát most kiderült hogy nem illetek össze.Ezek most még csak idegesítő szokások,később a falnak mész tőle.
2015. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod valószínű, mindig is ilyen volt, és ezek az "apróságok" csak az együttélés alatt derülnek ki. Biztos, hogy nem azért csinálja, hogy téged bosszantson, egyszerűen, nem szóltak rá kiskorában, mikor erre szükség lett volna, és ennek most iszod a levét. Érdemes-e a srácba annyi energiát belefektetni, hogy csiszold ezeket, vagy elfogadod, hogy ő ilyen, és ezzel a tudattal folytatod az együttélést?


Ha csiszolod, csak apránként, mindig kicsit, mert ha mindent rázúdítasz, csak egy hisztérika leszel.

2015. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Apránként szoktam, néha szépen megkérem ne csinálja úgy a dolgokat, akkor egy ideig nem csinálja, aztán megint újból. Pár dologban már változott, annak örülök, azért írtam ki a kérdést, hogy választ kapjak rá. Segítettetek, köszönöm!
2015. nov. 17. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Te megis mi a csudaert vagy meg vele? Ingyen lakas?
2015. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat nem csak arról szól, hogy minden szuper és mindenki pont olyan amilyennek a másik akarja. Pont az ilyen apróságokon kell túl lépni (mint hogy bele iszik az üvegbe) ha hosszú távon akarjátok boldogítani egymást. Biztos neked is van olyan szokásod ami számodra természetes neki meg feláll a szőr a hátán tőle :) A nagyobb volumenű dolgokban kompromisszumot kell kötni, a kisebbre legyinteni kell és humorral továbblépni.

Főzés: csinálj olyat is amit ő szeret, meg olyat is amit te. Egyik nap ő szív, másik nap te, vagy ha megoldható akkor csinálj kétféle kaját de több napra és akkor nem a konyhában éled az életed.

2015. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!