Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért bánt? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért bánt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy közös gyerekünk. 3éve vagyunk eggyütt. A fiunk véletlen becsúszott, de megtartottuk. Terhességem 5.hónapjában már kimutatta a foga fehérjét!! "Bántott" lelkileg. Milyen ocsmány vagyok undorító,stb. Milyen dagadt lettem stb. Szülés után, fujj hogy lógnak a melleid stb.

Nem telt el nap úgy , hogy ne sírjak! Aztán külön házba költöztünk szüleimtől.(náluk laktunk) tilt anyámtól-apámtól , nem találkozhatok senkivel, kijelentette: " Neked az a dolgod,hogy a 4fal között ülj és gyereket nevelj" azt tudni kell,hogy társasági lény vagyok..nembirom az egyedül létet... minden este 7kor hazajön a munkábol, már félek előre..folyton bunkózik,úgy beszél velem mint a kutyával.. álandóan ordibál. Fiunk másfél éves,abban a korban van,hogy folyton pakol. Nemgyőzök utánna takarítani, volt olyan is mikor a sírógörcs jött rám,hogy nem bírom!!! Megfogtam a fiam és bele raktam egy kád vízbe..folyamatosan beszéltem hozzá sírva,közbe pakoltam össze a kilós cukrot/lisztet amit kiborított,hogy (apád miattad bánt,hiába pakolok utánad , mosok,főzök akkor is üvölt ha egy morzsaszemet lát!!kikészülök) persze fiamat nem hibáztatom. Folyton sírok mikor nincs itthon.mert ha sírni lát csak kigúnyol,kiröhög..mintha azt élvezné ha sírni lát. Mikor üvöltözik, fiam remegve bújik hozzám.. eljutottunk arra a pontra,hogy multkor ököllel beleütött akkorát a combomba, ott helybe úgy elkezdtem bőgni,nembírtam megszólalni!! Beis zöldült. És akkoris csak azt kaptam,hogy "juuuj sírós" . Nem merek lépni. Nemtudok hova menni :( nincs munkám se.. na meg félnék is neki kijelenteni,hogy elhagyom.félek hogy nekemjönne.. mit csináljak?:( nem akarok vele élni,de félek mikor üt meg megint. Nincs pénzem tovább lépni.. de viszont kikészít idegileg! És azt sem akarom hogy a fiam szívjon miatta hisz türelmem sincs már.. sirógörcs jön rám folyton!!!!


2015. nov. 11. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget sürgősen! Szülőktől, családsegítőtől, bárhonnan. Ez egy tipikus bántalmazó kapcsolat, neked is, a fiadnak is rettentően árt!
2015. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
esetleg szüleidhez?
2015. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azok a Hímfajzatok, akiktől menekülnek a nők, ezeknek van sok feleségük, majd lassan leépülnek. Ki kell ebből a helyzetből sürgősen kerülnöd. Ha úgy érzed, hogy lelkinek nagyon szét vagy esve, eddig úgy tűnik, hogy igen, akkor sürgősen keresd fel a következő szervezeteket, legalább egy-egy lelki tanács ügyében:

[link]

itt nagyon jó linkeket lehet még találni: [link]


Google-ben olvashatsz erről konkrétan:

[link]

További helyes és gyors lépések:

1. ki kell költözni az ingatlanból főleg akkor, amikor nincs otthon (ez jól meg kell szervezd),

2. rokonokat, akiket ismer és tudja, hogy hol laknak, pár hónapra máshova kell költöztetni (mert biztos fel fogja őket keresni + fenyegetni),

3. pár héten-hónapon belül ki kell menni külföldre, akár csak a közelbe is. Ha a gyerek kicsi még, annál jobb lesz.

Csak és csak ezek a biztos lépések ebből a lehetetlen helyzetből és diktatórikus légkörből.

Nem kell megvárni azt, amíg a szóbeli lekezelések tettlegességig fajulnak !!!

Párodnak el kell viselnie majd, hogy a 19. századi rabszolgakorszak már rég elmúlt. Nehogy visszamenj hozzá, mert az neked is, de főleg a gyereknek lesz állandó trauma!

2015. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy patkány lehet a férjed. A neten keress célirányos szervezetet, vagy hatóságot, hívd fel őket, kérdezd meg mi a teendő ilyenkor. Egyébként meg, egyik nap mikor elhúz a csávó melózni, cuccolj össze és menj anyádhoz a gyerekkel, szó nélkül. Kizártnak tartom, hogy ott merne bántani. Tulajdonképpen nem is értem miért nem tetted eddig ezt meg
2015. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha már terhesen is f.**sz volt minek költöztél el vele?

ennél az is jobb lett volna, hogy otthon maradsz és ott neveled a kicsit.

am meg: mikor melózik, összecuccolsz, költöztetőt hívsz, barátot, apád, akárkit és elhúzol!


máskor meg válassz normálisan és tanlj meg védekezni meg dolgozni...

2015. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki ez az allat? Tedd ki ide a kepet! :-D
2015. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj ,sajnállak DE

tényleg nem értem ha ilyen volt már, mikor terhes voltál miért költöztél össze vele.

A másik meg,hogy ez annyira tipikus,sajnos már láttam ilyet a környezetemben, a bántalmazónak mindig az a célja,hogy elszigeteljen téged azoktól akik esetleg támogathatnának téged. Abban,hogy hagyod, hogy eltiltson a családodtól, partnere vagy,hogy áldozattá válj és a helyzet egyre jobban eldurvul,mivel egyre többet megengedhet magának.

Te sajnos felvetted ezt az áldozati szerepet és csak Te tudsz belőle kitörni, ő megváltozni nem fog, mivel egyértelmű,hogy örömét leli a kínzásodban, alázásodban, ettől érzi férfinek magát. :S Ha nem lépsz ki a fiad is ilyen lesz ,ezt fogja látni, vagy lehet ,hogy őt is bántatni fogja.

A családodtól kérj segítséget, akkor is ha nem jó, meg nem szeretnéd mert ettől csak minden jobb lehet. Vedd fel velük titokban a kapcsolatot, mesélj el mindent nekik, szerintem ha egyszer már befogadtak, most is befognak. A gyerek bölcsibe, te meg próbálj munkát találni, meg ha elváltok gyerektartást is fogsz kapni. Rengeteg nő oldotta meg már, és szállt ki bántalmazó kapcsolatból ,Neked is menni fog!

2015. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Koltozz haza szuleidhez. Mivel hazasok nem vagytok oda mesz ahova akarsz. O meg pereskedjen birosagon a lathatasert illetve fizesse neked a gyerektartast.
2015. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sanya9797 válasza:
100%
Amikor nincs otthon, cuccolj össze és menj a szüleidhez. Onnan hívod a rendőrséget és ennyi. Sok szerencsét! Ne hagyd magad elnyomni!
2015. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!