Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Nem volt bátorságom" "féltem" jelenség. Mitől lehet? F (Részletek alant)

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Megpróbálom röviden összefoglalni tragikomikus helyzetem :) Fiatal fiú vagyok, egy jó ideje komoly kapcsolat nélkül. Mivel itthonról dolgozom, fent vagyok pár társkereső oldalon, sokan lenézik azokat, akik ilyet használnak, de én ezt sosem éreztem cikinek, arról nem beszélve, hogy a fent említettek miatt az átlagnál többet vagyok itthon. Bár sportolni nem járok, és egyetemre sem, van egy remek kis baráti köröm, akikkel viszonylag gyakran járunk erre ara, tehát a "valóság" nevű társkeresőn is fent vagyok :) A probléma a társkereső oldalakon: Felveszem a kapcsolatot a szimpatikusnak tűnő hölggyel, elkezdődik a társalgás, belecsapunk a lecsóba, képcsere, facebook, skype, miegyéb, naponta órák átbeszélgetése, "közös hullámhossz." És akkor jön egy idő után a találkozzunk témakör. Probléma nélkül megbeszélt találka, fix időpont, helyszín, és....HOPP, jön a feketeleves, a lány sehol. Másodszor jártam így rövid idő alatt (2 különböző lánnyal, mert egyszer mindenkit hülyére lehet venni, de engem tényleg csak egyszer :) ) Majd mind a két esetben a "nem volt bátorságom" "megijedtem" indokok jöttek. Vajon mi lehet a probléma? Ijesztő semmiképpen sem vagyok, se megjelenésre, se belsőre. Mi van a lányokkal? Illetve, miért járhattam így? Ritkán látott pech, vagy az én készülékemben van a hiba? Tapasztalatok, ötletek, és HUMOROS trollok jöhetnek, ha választ nem is kapok, legalább röhögjek egy jót :)


Köszönöm a figyelmet!



2015. nov. 18. 22:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

a KÉRDÉS már kicsit ideje múlt, de maga a témakör miatt írok valamit


Én szerintem - saját tapasztalataimat is nézve, meg amiket olvasok, másoktól hallok - a következő válaszok lehetnek a kérdésedre:


1. a leányka BESZÉLT valamelyik barátnőjének RÓLAD akinek határozottan nem voltál az esete, és azt javasolta hogy ne menjen el a randitokra /esetleg az esete volt és irigységből vezette őt félre/esetleg csak megóvni akarta egy (újabb) csalódástól a barátnőjét


2. a leányka hallgatta-hallgatta és hallgatta a szebbnél szebb fényezést rólad, majd tényleg rájött, hogy az ő szhar családi/anyagi hátterével semmi keresnivalója nincs melletted és csak frusztrálnád ezért meggondolta magát


3. a leányka VÉGIG nem annak adta ki magát aki, és pontosan tudta hogy azonnali lebukás vár rá, és itt még mondok valamit: egy munkatársam szerint az emberek 70%-a azért van fent társkeresőn, hogy kötetlenül BESZÉLGETHESSEN akármiről IDEGENEKKEL, mert nincs tétje, és ha nem tetszik valakinek egy idő után a pofája, könnyebb letiltani, szóval van aki unaloműző szerűségnek fogja fel, esze ágába sincs onnan komolyat találni


4. TÉNYLEG nem tudott elmenni a randira, de akkor az a minimum hogy megindokolja, bár emiatt kevesen tartanak ki a 2. randiig, gondolván az is majd ugyanígy kamu lesz mint az első...


5. Fogadásból szórakozott veled a csaj. Te beugrottál a randi témára, a csaj meg el se ment, és otthon röhögtek hogy valahol valaki mint egy hülye vár valakire.


6. Kamu képpel van társkeresőn, szórakozik csak

2016. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%

21 esnek dupla zöld, van benne valami. Sokszor a baràtnők (okokat nem sorolom) tolnak ki mind neten mind élőben az emberrel. Te tetszenél a lànynak de lebeszélik...

Anyagiak szerintem fordìtva igaz...màrmint pasik érezhetik úgy, hogy nem tudnak megadni mindent egy lànynak, vagy a làny, hogy pasi nem tudja az elvàrt szìnvonalat.

2016. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sok pasi be vallja itt is, csinàl nöi profilt magànak. Okokat elvben értem (kívàncsi mit kellene ìrni egy lànynak) gyakorlatban agyon verném aki igy beszivat..Tényleg nem tudott elmenni a randira? Akkor keres elnézést kér bàr mobil net korszakban ìrhat üzenetet neten (dokan nem adnak ki tell szàmot bàr manapsàg egyszerűbb tiltani mint 3310es korszakban)
2016. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Miért emelted ki a kérdést?


Felesleges rajta töprengeni, a csajok megnéztek, majd inkább leléptek.


Ennyi történt.

2016. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nő létemre mondom nem a te készülékedben van a hiba. Simán besza.riak a mai csajok. Mondjuk amilyen világot élünk kicsit meg is lehet érteni. Én is be voltam sza.rva az összes netes találkozómon de nálam mondjuk azért egy kis szociofóbia (a sok múltbeli cseszegetés miatt hozzájött). De még bennem is megvolt annyi képesség hogy vagy lemondtam vagy találkoztam az illetővel. Az elsőnél megoldottam úgy hogy neki kellett jönnie konkrétan az ajtón alig mertem kimenni de sikerült. Következőnél sokkal bátrabb voltam most ő a jelenlegi párom.Beszéld meg velük úgy hogy nyilvános helyen pár órára és mondjuk bevállalod hogy te mész a lány városába ahol lakik.Ez motiváló tényező lehet és sok sikert hogy ne ilyen csajokat fogjál ki a jövőben :).
2016. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!