Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem cseszem el ugye? De muszáj megtudnom.

Figyelt kérdés

A barátomnak egyetlen barátnője volt rajtam kívül eddig, de róla csak annyit tudok hogy szakított vele mert nem volt belé szerelmes. És az előéletéről annyit hogy nagyon nem akartak neki összejönni a kapcsolatok.

Mondják hogy az a hibám hogy agyonaggódok és túlgondolok mindent, de bennem ez beindította a vészszirénát. Hogy mi van, ha velem is csak azért van együtt mert úgymond nem volt más.

És arra gondoltam hogy holnap valami körítéssel megmondom neki, hogy ha nem szerelmes belém, akkor ne húzzuk egymás idejét hónapokig.

Amúgy kedves srác, nem tudom mennyire élném bele magam ha nem tudnám róla a fentieket. Kapok virágokat tőle, ajándékokat, aranyosakat ír, de 3 hónap alatt nem mondta még hogy szeret, nem csináltunk közös képet és FB-n se vagyok még kint neki. Jó, utóbbi nem fontos nekem se, csak lehet még ez is jelzésértékű.

Nagyon megköszönném a tanácsokat, sajnos nincs olyan barátnőm/barátom akikkel ezeket megbeszélhetném és adnának tanácsot :S Szóval jól teszem ha megkérdezem ezt tőle?


2015. nov. 18. 22:07
 1/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Szerintem ne ìgy. Beszélgess vele a multbéli kapcsolatàròl és az össze nem jött dolgokròl. Mondja majd a gondolatait és mondd/kérdezd tőle inkàbb azt,hogy mik azok a dolgok,amiket benned megtalàl,amit a többiekben nem. Mondd neki,ezt azért kérded,mert neked.fontos ő. De tùlagonizàlni nem kell. De ne ìgy ugorj neki a semmiből,hogy figyelj, a màsikat sem szeretted,ha engem sem,akkor ne rabold az időmet...
2015. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nem volt más, szerethet téged.

Ha elhalmoz, akkor nem kell aggódnod. A féjszbúúúk, igenis fontos. Ha arra nem tud elfogadható indokot adni, hogy ott nem vállal fel, akkor lehet, hogy gond van.

2015. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát még nem ismer eléggé. Úgy kezdődik egy közös sztori, hogy programokat csináltok, időt töltötök együtt, és sokat beszélgettek. Pl. arról hogy neki és neked mi a fontos az éleben és egy párkapcsolatban.

Ez egy jó kezdőpont lehet.

2015. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy belé? Ha igen, te is mondhatod elsőnek, és meglátod,higy reagál. Ez sokkal jobb szerintem, mint egy ilyen "szeretsz?" jellegü kérdés. Azok alapján, amit írsz, én még nem gondolnám egyböl, higy nem szeret téged. A férfiak néha ilyenek, föleg, ha csalódtak elötte, vagy negatív tapasztalataik vannak, nehezen mutatják ki az érzelmeiket vagy egyszeruen máshogy, mint mi. Viszont ha te kimondod a szeretleket, amennyiben ö is ezt érzi, viszonozni fogja. Ha nem, akkor érdemes elbeszélgetni vele. A FB-s dolog is helyzetfuggo, mert ha aktív felhasználo, megoszt dolgokat, képeket csak téged 'titkol', az fura, de ha alig jár fel és nem tesz ki amugy se semmit, nincs miért aggodnod.
2015. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

"szakított vele mert nem volt belé szerelmes"

- veled meg nem szakított, de egy ilyen spirált ha elindítasz eléggé valószínűleg azzal fog járni.

2015. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!