Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 vagyok,150 centi, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 vagyok,150 centi, vékony lányos, mit tegyek? Senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és csak 150 centi, viszont arányos. eleve eléggé lányos fiú vagyok, talán a hosszú hajam is hozzá játszik, de nem akarom levágatni, mert sztem ari vagyok benne. viszon a csajok nem így gondolják:( senki nem akar velem járni a magasságom miatt. Mégis mit tegyek? egyszerüen elegem van az egész életből:( ráadásul a farkam csak 10 centi nagyságu, és emiatt még csak barátkozni sem merek. hogy lesz nekem így valakim?
2010. márc. 20. 20:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagy, még kell, hogy nojj. Ha 10 centit, akkor már az is valami. A lányok alacsonyabbak, biztos találsz magadnak egyet. Viszont ez a negatív hozzáállás nagyon nem tetszik, ha alacsony 15-16 éves helyes lány lennék tuti nem állnék le olyannal aki ennyire magába fordul. Ne akarj feltétlenul kapcsolatot, építsd ki a személyiséged és fel a fejjel.

Ha gondolod linkelhetnél ide egy képet, hogy meglássuk mennyire spirázod túl a helyzetet.

2010. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak későn érő vagy, ennyi az egész... ismertem több olyat is, aki 15-16 éves koráig kisfiús volt, nem csak a termete miatt hanem az arca miatt is. Kisebbek voltak mint én, kb ők is 150-160cm körül voltak, aztán 18 éves korukra, szóval kb 2 év alatt úgy megnőttek hogy az nem igaz... az egyik már egy fejjel magasabb nálam (én 175 vagyok)... ráadásul az arcuk is megváltozott: karakteresebb, és férfiasabb lett, meg mélyült a hangjuk stb... egyszerűen a férfi nemi hormonok kicsit később kezdtek el jobban termelődni bennük, ennyi az egész.


Ami késik nem múlik, ne aggódj!

2010. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, de tényleg úgy nézhetsz ki mint egy kislány, 150 centi és hosszú haj, hát nem vagy szerencsés ember az biztos.Írass fel növekedési hormonokat orvossal, így megnősz 1.70 - 1.80ra, aztán gyúrj így lesz hozzá egy normális súlyod is, utána meg vágasd le a hajadat, ne használj ilyen undormány szavakat hogy "ari".A 10 centis brére pedig használj péniszpumpát így megnő majd 13-14re ami már elfogadható, és már is férfi lettél!
2010. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Járj sportkörbe, pl birkózni. Akkor nem leszel nyúlbéla!!!
2010. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
72%

figyelj ne töröd a sok paraszt beszolásával.

hülyék és kész.

nagyon sok csaj van aki 150cm körüli magasságu.

barátnöm 151 cm.és 16 éves.

szal sok kisnövésü lány van.

és a hajad meg ne vágasd le legtöbb lánynak a hoszab haju fiuk tetszenek pl nekem is szal.=)

ne vágasd le.:D

nah pusy

2010. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
54%

20:43


neked meg csak annyi hogy egy rohadt gyökér paraszt vagy.

mert szerinted az a férfi aki kigyurt állat rövid hajjal paraszt észzel sörözik és kondizik meg hasonlok mert sztem rohadtul nem demind1.és maradok annál hogy egy fiu inkább legyen vékony hosszabb haju cuki aranyos.:D nah am

a 21:06 -os voltam.jah am 15L

2010. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%
20:43 ebből mi lesz majd? TUNINGOLT FÉRFI???:))
2010. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
67%
21:14 kiscsibém:) A férfi státuszba nem fér bele a 150 centi, sem a 40 kiló, vagy te tudnál férfiként nézni egy ennyire lányos srácra?Főleg hogy még a haja is hosszú, nem akartam szemét lenni, csak ez a véleményem, ezek a tulajdonságok nem férfiasak be kell látnod, én csak tanácsokat adtam a srácnak hogy lehetne férfiasabb, ti nők is kinevetitek a 170 nél alacsonyabb pasikat azon a címen hogy "én nem tudok felnézni rá júúj" szóval ennyit erről:D
2010. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy későn érő típus vagy. De sokminden van, ami gátolhat a növekedésben - pl. a nikotinnak lehet ilyen hatása. Orvossal beszéltél már erről? Talán adhat tanácsot.


Az önbizalmadon viszont dolgozni kéne, sztem azzal van a legnagyobb bajod, nem a magasságoddal.

2010. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ahogy egy öreg bölcs mondás is tartja:


"A férfi 80 kiló alatt csak karácsonyfadísz!"


:DDD

2010. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!