Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 vagyok,150 centi, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 vagyok,150 centi, vékony lányos, mit tegyek? Senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és csak 150 centi, viszont arányos. eleve eléggé lányos fiú vagyok, talán a hosszú hajam is hozzá játszik, de nem akarom levágatni, mert sztem ari vagyok benne. viszon a csajok nem így gondolják:( senki nem akar velem járni a magasságom miatt. Mégis mit tegyek? egyszerüen elegem van az egész életből:( ráadásul a farkam csak 10 centi nagyságu, és emiatt még csak barátkozni sem merek. hogy lesz nekem így valakim?
2010. márc. 20. 20:04
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
nagyon kedves jövőkép, köszönöm szépen! És ki a baj ha anyukám "leariz"? Nem nem így nézek ki, sokkal lányosabb és "gyerekesebb" vagyok ennél, bár lehet idősebb koromra hasonlóan fogok kinézni... sajna ha nőlne rendesen a szakállam, akkor jobb lenne a helyzet, de még az sem nől. csak egy pici, oldalt:(
2010. márc. 20. 20:18
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát nőlni nem is fog soha, legfeljebb nőni. De nem biztos egyébként, hogy jól is állna, vagy hogy olyannak nőne, amilyennek szeretnéd. Pl. én is nemrég szabadultam meg a szakállamtól, és valszeg a bajszomtól is meg fogok, mert bármit is csnináltam vele, mindig összevissza állt az egész, és túl ritkás is volt - szóval ne a szőrzetbe helyezd a bizodalmad.


Az arcod miatt meg szintén ne aggódj, az mindenképp meg fog emberesedni. :)

2010. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami: nekem 21 éves koromban lett életemben először barátnőm - aki viszont olyan volt, hogy abszolút meg is érte várni rá. :) Úgyhogy nyugi, te is meg fogod találni a hozzád illőt. :)
2010. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
A remény hal meg utoljára és még csak 16 éves vagy ne legyél ilyen szomorú...Afrikában éheznek a gyerekek
2010. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
köszi:) jólesik ezt hallani. csak az a gond, hogy valszeg, én leszek a kisebb a kapcsolatba, és a méreteim miatt már a gondolattól,is elmegy a kedvem. nem érzem magamat férfinak. ez az egyik baj. Nálam kisebb lányt meg nem olyan könnyű találni! És Üzenem a gnómozóknak, hogy nem vagyok gnome! Nagyon arányos vagyok, a magasságomhoz!
2010. márc. 20. 20:28
 16/33 anonim ***** válasza:
26%

istenemXDXD anyuci szerint arika vagy:DXD

nem nyitotta meg a képet amit küldtek de amilyen választ irtál rá kérdezőXDXDD

elsem tudom képezlni h h nézetsz kiXDXD nagyon durván az biztos...XDXD

2010. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
mond neked jól esik mások nyomorúságán nevetni? mellesleg mondom nem vagyok Gnóm!
2010. márc. 20. 20:32
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

szüleid milyen magasak?

ha ők magasabbak nálad,akkor ne aggódj te is meg fogsz nőni.

2010. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
Ne bántsátok már na! Vannak visszamaradottabb emberek előfordul. De ha megfogadod a tanácsom Japánban vannak nálad alacsonyabb nők elég sok. És még szépek is, javaslom ha évekig nem találsz itt Magyarországon senkit akkor költözz oda.
2010. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Van egy lány ismerősöm, még elsőben 132 cm volt, és egy orvos adott neki egy inekciót, amit minden nap be kellett adni magának (vmi hormon bigyók) és 1 év alatt 20 centit nőt, most végzőben 150 centi lett. Szóval, h ha elkezded, lehet, h nősz te is 10 centit, és akkor már 160 leszel, ami sztem annyira már nem gáz.

2010. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!