Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért védi az exét?

Figyelt kérdés
Egy beszélgetés során le qrváztam az exét, erre a párom (F34) miért mondom ezt, ismerem? Miért az? Persze mindezt támadó, védő hangnemben. Mondom miért véded? Hát hogy ez nem védés, csak ne beszéljek így a gyerekei anyjáról...ja mondom oké. Aztán nem szólt hozzám egész este és a kanapén aludt. Kb. 13 éve zárta le azt a kapcsolatot, elvileg érzelmileg mindenogyan. Én egész este azon gondolkoztam, hogy ha neki nem fontos, nem érez, vagy semleges felé, akkor miért viselkedett így? Bennem nagyon nagy tüskét rakott ezzel. Kérlek segítsetek, tudom mindenkinek más a véleménye, mindenki más, de valahogy úgy gondolom igazam van. Ez kb. a 2. eset, ugyan így viselkedett akkor is. A legelső meg a kapcsolatunk elején, én egy közösségi oldalon rá kerestem erre a bizonyos exére (csak hgy megnézzem ki az, semmi extra) Ő véletlen észre vette, fel emelte a hangját, hogy ha valamire kíváncsi vagyok tőle kérdezzem meg, mármint a páromtól, miért nézegetem stb. és akkor ugyan ez volt, 2-3 napig puffogott.. Köszönöm a segítséget, válaszokat, tanácsokat. Ez nagyon fontos számomra...
2015. nov. 24. 09:36
1 2 3
 1/27 rrrrrreennnnn ***** válasza:
96%

Amikor ràkerestél erre a bozonyos exre, a baràtod a féltékenységed miatt volt mérges. Mert az vagy,süt a szavaidbòl, és azért,amit mondott is. Tőle kérdezz, ha valami érdekel.

A mostani eset meg csupàn arròl szòlt, hogy miért k...zol le valakit,akit tényleg nem is ismersz? Meg lehet,h nem is volt az...

Ha félreteszed a féltékenységet irànta,jobb lesz. De mindig is a gyerekei anyja marad, ez a kötél nem vàghatò szét.

2015. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*bizonyos:-)
2015. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem féltékeny vagyok, nyomomban sem érhet, sem erkölcsileg, sem külsőleg, sehogy. Szimplán csak annyi érdekelne érez-e még valamit, mert ha igen akkor kár együtt lennie bárkivel is, mert sosem lesz egy teljes kapcsolata. Ha meg leqqvázom, akkor mi van? Oké, ez igaz nem ismerem. De ha neki semleges, akkor miért védi? Gyerekei anyja, oké, de már az azt jelenti sose felejtse el?
2015. nov. 24. 09:51
 4/27 A kérdező kommentje:
Legközelebb megkérdezem tőle, hogy néz ki az exed? Érted :D Csak arra voltam kíváncsi, mint Nő, nem mint a párja hogy ki volt vele anno együtt :)
2015. nov. 24. 09:53
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért védte meg?


Szerintem azért, mert jogosan felháborodott a bunkó paraszt megnyilvánulásodon, azon, hogy le.kurv*ztad akit valaha szeretett, és aki a gyereke édesanyja.


"Bennem nagyon nagy tüskét rakott ezzel."


Pedig reálisan nézve neki van joga haragot érezni a te viselkedésed miatt, és neki van oka csalódottságot és fájdalmat érezni amiatt, hogy a társának ekkora érzelmi intelligenciáról árulkodó megnyilvánulásai vannak.


Mit képzelsz magadról, hogy ilyen hangon sértegethetsz valaki, akit még csak nem is ismersz? Kisebbrendűségi komplexusod van? Még visszamenőleg is riválist látsz benne?


Azért, mert szakítottak, szerinted nem érdemel meg olyan szintű tiszteletet, hogy ne illesd ilyen szavakkal?


A leírtak alapján te vagy az, akinek bocsánatot kéne kérnie, de a jelek szerint fordítva ülsz a lovon.


Én sem tűrném, hogy a párom ilyen hangnemben beszéljen arról a két másik férfiról, akit valaha szerettem, és ha netalán én illetném a k. betűs szóval a volt barátnőit, úgy érezném, még egy pofonért is megharcoltam.


(Más kérdés, hogy eszembe nem jutna egyikőnknek sem ilyesmi.)


Azért szerintem érdemes lenne egy őszinte választ adnod arra a kérdésre, hogy ha elképzelned azt a helyzetet, amikor - ki tudja hány év múlva - az esetleges következő barátnője fog le.kurv*zni téged a mostani barátod (akkor már exed) füle hallatára.


Akkor milyen reakciót tartanál helyesnek a férfi részéről?

2015. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Te sem ismersz engem, akkor miért beszélsz így velem? Bunkó paraszt? Na :D Jó fej vagy, igazából nem ismered Te sem az exét, konkrétan tönkre tették a párom életét. Nem rivális, nem, csak annyi amennyit már leírtam. Igyál egy kávét, mert még nem keltél fel, ja és nyugodj meg :D
2015. nov. 24. 10:01
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
A megnyilvanulasaid alapjan ritka nagy tusko vagy, kerdezo, sajnalom, de ez a helyzet.
2015. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Máskor használj ékezeteket. Ha magyar vagy, persze csak akkor.
2015. nov. 24. 10:12
 9/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ez az érem egyik oldala csupán amit elénktársz. De igazából végülis tökmindegy mi történt. A gyermekei anyját egyszerűen NINCS JOGOD le***vázni. Ha kicsit magadba nézel megláthatod; ez a pár sor, illetve ez a fajta gondolatiság rólad is elég sokat elmond azért.
2015. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Pedig 5-nek igaza van,és NEM téged bunkò paraszt-ozott le,hanem a hangnemedet,ha figyeltél volna.

Ès ha nem lennél féltékeny,akkor nem kutakodnàl és nem pörögnél az exen. Ès az is igaz,hogy ha nekem valamelyik exemet ilyesmivel illetné a mostani,màr csak azért is megvédeném. Mert valamikor a pàrod szerette ezt a nőt. Ès te konkrétan a lek..àssal nem tiszteled a pàrod akkori érzéseit. Azt még mindig nem tudom,milyen jogon illetted ezzel a jelzővel,de tényleg gondolj bele. Ha szétmennétek és lenne a baràtodnak valaki màs,téged lek..a???Na...

Ès a gyerekei anyja mellett kiàll...Ez mindig is ott lesz.

Az,hogy tönkretette a pàrodat,ahhoz neked nincs semmi közöd,mert a baràtod ezt màr megbocsàtotta,amint làtod....

2015. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!