Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért védi az exét?

Figyelt kérdés
Egy beszélgetés során le qrváztam az exét, erre a párom (F34) miért mondom ezt, ismerem? Miért az? Persze mindezt támadó, védő hangnemben. Mondom miért véded? Hát hogy ez nem védés, csak ne beszéljek így a gyerekei anyjáról...ja mondom oké. Aztán nem szólt hozzám egész este és a kanapén aludt. Kb. 13 éve zárta le azt a kapcsolatot, elvileg érzelmileg mindenogyan. Én egész este azon gondolkoztam, hogy ha neki nem fontos, nem érez, vagy semleges felé, akkor miért viselkedett így? Bennem nagyon nagy tüskét rakott ezzel. Kérlek segítsetek, tudom mindenkinek más a véleménye, mindenki más, de valahogy úgy gondolom igazam van. Ez kb. a 2. eset, ugyan így viselkedett akkor is. A legelső meg a kapcsolatunk elején, én egy közösségi oldalon rá kerestem erre a bizonyos exére (csak hgy megnézzem ki az, semmi extra) Ő véletlen észre vette, fel emelte a hangját, hogy ha valamire kíváncsi vagyok tőle kérdezzem meg, mármint a páromtól, miért nézegetem stb. és akkor ugyan ez volt, 2-3 napig puffogott.. Köszönöm a segítséget, válaszokat, tanácsokat. Ez nagyon fontos számomra...
2015. nov. 24. 09:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdezö ha én lennék a pasid helyében akkor bizony valószínüleg nemcsak a kanapén aludtam volna hanem erösen elgondolkodom hogy kell-e nekem egy ilyen magától elszållt és másokon látatlanban ítélkezö ember egy életre.

Elöször is : minek kell az exet nézegetni FB-on? Nem tök mindegy hogy milyen? Most veled van. Régen vele volt. Valamiért csak szerették egymást hiszen lettek a gyerekek. Az vesse rá az elsö követ aki egy érzelmileg valószínüleg elég mély kapcsolatból sérülés nélkül ki tud szállni. Ha pedig már meggyászolták a felek a kapcsolatot akkor még akár jó is lehet a kapcsolat (ami a gyerekek érdekében inkább kívánatos). Nálunk pl a férjem is nagyon jóban van két exemmel is, és én is az övével. Mindannyian ott voltak az esküvönkön, mi is az övéken. Nyilván ezt minden kapcsolatban nem lehet végigvinni de lek*rvázni sem kell azt akihez valamikor valamiért kötödött...

Másodszor: a völegényedben van gerinc és csak gratulálni tudok neki. Mert ki mert állni veled szemben és megvédeni valakit akit neked semmi jogod mocskolni hiszen ellened ö nem tett semmit. Aki szólhatna rá bármit is az a völegényed de mivel ö úgy tünik már túltette magát ezen, így részéröl téma lezárva...

2015. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúj, de egy idegesítő ganéj nő lehetsz te.

Szerencsétlen pasi, jó mellé nyúlt...

2015. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg leqqvázom, akkor mi van? Oké, ez igaz nem ismerem."

Ja, te így szoktál? Nem ismersz valakit, de azért leqqvázod? Hát ez még nálam is kiveri a biztosítékot, képzeld el a párodnál, akinek azért valamikor volt köze a nőhöz, sőt még a gyerekei anyja is. Lehet, hogy nem érez már iránta semmit, de ez szerintem teljesen természetes, hogy kiveri a biztosítékot nála!

2015. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
93%

"Maximum gyerek szerelemről beszélünk, és tudomásom szerint nem szerette, de ebből a viselkedésből az a gyanum hogy mai napig oda van érte. Ha meg így van, akkor én sem szülök olyan embernek aki az exét tartja fontosabbnak, meg nem is leszek ilyennek a felesége."


...."Kb. 13 éve zárta le azt a kapcsolatot, elvileg érzelmileg mindenogyan. Én egész este azon gondolkoztam, hogy ha neki nem fontos, nem érez, vagy semleges felé, akkor miért viselkedett így?"


Ne haragudj, de te normális vagy, kérdező? 13 éve lezárta vele a kapcsolatot. Te előkotrod a képét, lek.rvázod, (kb. azzal gyanúsítod, hogy van köztük valami) és csodálkozol rajta, hogy így reagál?

Szerintem gondoljátok át még egyszer ezt az eljegyzést, mert ennek így nem sok értelme van.

2015. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, mit pattogsz mások ékezethasználatán, mikor te magad képtelen vagy helyesen írni ("puffog", "fel emelte")?

Nem érdekel a primitív kínlódásod a pároddal kapcsolatban, de szúrod a szemem.

2015. nov. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
ezért sajnálom hogy magyar lettem... Kérdező, gyere külföldre, komolyan mondom!
2015. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

# 26


Ezt nem pontosan értem. Külföldön több az olyan férfi, aki simán hagyja majd, hogy a következő barátnője kurv*ként emlegessen téged, (ha ismer, ha nem, ha a kijelentésének bármi oka, ha nem, ha van közös gyereketek, ha nem), és a te szemedben ez egy pozitívum?

2015. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!