Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket, mikor lenne jó?

Figyelt kérdés

Én már szeretnék gyereket már 2 éve lakunk együtt és jövőre lesz az esküvőnk (nyáron), nyár végén pedig kutyánk lesz és én szeretnék utána kb 1 évre gyermeket. Anyukám már 60 éves lesz és az ő nagymamája és papája még él mind a két részről és senki nem lesz fiatalabb. A párom most jelenleg azt mondja még korai.. persze nem most szeretnék gyereket hanem kb 2 év múlva..

Jelenleg sokat tudunk spórolni és jó munkánk van minde a kettőnknek. Nem rávenni szeretném a gyerekre, de hogyan hozzam fel neki a dolgot? Férfiként számára nagy lépés a gyermek?



2015. nov. 24. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hozd fel a témát 1 év múlva. De ne most. Még alakuljon majd ki a kis házasságotok,
2015. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Egy nő akkor esik teherbe, amikor akar :-P

De így az írásod alapján elég éretlennek tűnsz, nem biztos, hogy kell neked már gyerek ...

2015. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a 2-3 év jó terv.

Anyagilag, ha belefér, és stabil a kapcsolat továbbra is, akkor szerintem jó lehet.

Apukának is így mondtad, hogy 2-3 év múlva? és erre mondta hogy korai?

2015. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsõvel. Most még legyetek boldog jegyesek, házasok meg kutyus tulajdonosok aztán majd idõvel hozd fel neki a témát
2015. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mondtam neki, hogy ha meg lesz a kutya eltelik 1,5 év akkor (persze ha minden adott hozzá) de csak annyit mond kora, kérdeztem akkor mikor nem korai.. erre nem adott választ. összeszámolva kb 2,5-3 év múlva gondoltam... a kutyától is félt elsőnek, a felelősségtől, de jó lenne ha kb egyszerre nőnének fel a kutyával és ha a nagyszülei is láthatnák a babát.
2015. nov. 24. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan hány évesek vagytok? Most már érdekel, mert egyre infantilisebbnek látom ezt a dolgot :-S
2015. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én 27, párom 29
2015. nov. 24. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem, fiatalabbak vagytok. Nem értem, miért kell ennyit várni a gyerek kérdéssel, ha adott minden, és stabil, hosszabb kapcsolatról van szó. Azt meg pláne nem értem, miért nem lehet ezt megbeszélni a pároddal. Jogod van tudni, hogy közösek e a terveitek, mielőtt hozzámész.
2015. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!