Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar ez jelenteni, amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez jelenteni, amit a srác mondott?

Figyelt kérdés

2 hónapja kavargatunk, de általában csak heti 1 vagy 2 napot töltünk együtt és ez nekem kevés. Pár napja megpróbáltam megbeszélni vele és az volt a válasza, hogy ő nem akarja velem elsietni, ő még nem akar igazi kapcsolatot, az majd vagy kialakul, vagy nem. Mindezt 2 hónap után... Járni nem akar velem, de lefeküdni már igen. Nem erőlteti, de tudom, hogy szeretné. Amikor pedig megkérdeztem, érez-e irántam vmit, nem válaszolt rá, azt mondta, azt a megfelelő időben mondja majd az ember.

Mi ez? :S Akar egyáltalán vmit? :S Mert már kezdek kételkedni. Ő persze azt mondja igen.


2010. márc. 21. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kihasznál:S
2010. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Ismerős...:S Nálam is ugyanez van.

Az is lehet hogy szeret csak még nincs túl az előző kapcsolatán és elöbb azt szeretné lezárni és majd utánna újba kezdeni veled...

2010. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fél éve nincs bnője... azt mondta azért nem akarja elsietni, mert annyi rosszul sikerült kapcsolata volt amiatt, hogy úgy összejött a csajokkal, hogy még nem is ismerte őket...
2010. márc. 21. 10:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet az,hogy nem szeretné elkötelezni magát vagy egy nagy csalódáson van túl?
2010. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy csalódás érte volna mostanában, nem beszélt semmi ilyesmiről. Ha nem akar kapcsolatot, akkor meg miért hazudozna ennyiszer? :S Nem vagyunk már gyerekek. Mondtam neki, hogy nyugodtan vallja be, ha csak szexet akar, semmi komolyat, de azt mondta ő komolyan gondolja velem.
2010. márc. 21. 10:53
 6/15 anonim válasza:
figyi nem írtad a korod így most arra következtetek, hogy már nem vagytok túl fiatalok, én is pasiból vagyok, szerintem arra gondolhatott, amikor ezt mondta, hogy fontosabb neki egy jó barátság, mint egy rosszul sikerült kapcsolat. Lehet, hogy csak azt szeretné kideríteni, hogy megéri-e feladni ezt a barátságot. Légy egy picit türelmesebb, a másik, meg ha annyira tudod, hogy szeretne lefeküdni veled, akkor döntsd el, hogy neked megy-e érzelmek (szerelem) nélkül, ha igen akkor meg ne fogd vissza magad, viszont vigyázz, hogy ne gondolj túl sokat a dologba. (remélem segítettem)
2010. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a tested kell neki, ha ezt mondta, de remélem rosszul vettem ki. Érdemes lenne ezt megkérdezni tőle. 27L
2010. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, azt mondta ő komolyan gondolja és nem csak "arra" kellek neki. De hát ki tudja... :S
2010. márc. 21. 11:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Detto én is ebben a helyzetben vagyok. Félelmetes! A srác mongrammja nem N.A.?
2010. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
asd
2010. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!