Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar ez jelenteni, amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez jelenteni, amit a srác mondott?

Figyelt kérdés

2 hónapja kavargatunk, de általában csak heti 1 vagy 2 napot töltünk együtt és ez nekem kevés. Pár napja megpróbáltam megbeszélni vele és az volt a válasza, hogy ő nem akarja velem elsietni, ő még nem akar igazi kapcsolatot, az majd vagy kialakul, vagy nem. Mindezt 2 hónap után... Járni nem akar velem, de lefeküdni már igen. Nem erőlteti, de tudom, hogy szeretné. Amikor pedig megkérdeztem, érez-e irántam vmit, nem válaszolt rá, azt mondta, azt a megfelelő időben mondja majd az ember.

Mi ez? :S Akar egyáltalán vmit? :S Mert már kezdek kételkedni. Ő persze azt mondja igen.


2010. márc. 21. 10:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem az a monogramja. :)
2010. márc. 21. 17:52
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként neked mit mondott pontosan? Mik a kilátások?
2010. márc. 21. 17:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, két hónapig ő udvarolt. Megkeresett az iwiw-en, ott is próbálta elkérni a számomat. Egy idő után azt mondtam oké. Aztán 3szor taliztunk de a harmadik alkalomnál, már hazavitt bemutatni az anyukájának. Persze aznap este ott aludtam. Aztán még reggel ugy váltunk el, hogy jön hozzám este, mert éjszakás leszek. De másfél napig csönd volt, majd utánna azt irta, hogy neki még idő kell egy új kapcsolathoz. Hozzáteszem mindkettőnk most van túl meg rég egy-egy komoly kapcsolaton. Szóval én mondtam neki, hogy nem ő kezdeményezett, miért ő kér időt de ahogy gondolja. Vártam...Két hét után megjelent a munkahelyemen. Kérdeztem, hogy mi újság és hogy ez szivatás volt e vagy mi? Erre tetszek neki, jó velem de ő még nem szeretne új kapcsolatot, újra kezdeni mmindent... De délután visszajönne hozzám beszélgetni. Persze nem jött...Másnap mentem éjszakára rádobtam egy sms-t arra sem válaszolt. Most meg oda vagyok beosztva dolgozni (állomás), ahol ő lakik. Felhivtam, hogy most itt dolgozok, van e kedve kijönni. Azt mondja, hogy fel kell szaladni Pestre gyorsan és délután benéz. Na gondolhatod azóta is. Én mikor beszéltünk rákérdeztem, hogy van e kedve még egyáltalán talizni velem. Ő azt mondta, hogy van de...és itt félbe szakitottam, hogy én sem arra gondoltam, hogy azonnal vágjunk bele egy új kapcsolatba, csak talizzunk, ismerkedjünk stb. Állitása szerint ő nem szivatott, mert akkor miért hivott volna el magukhoz bemutatni. Szóval én sem tudom, hogy ilyenkor mi van...de szerintem ennyi volt. Csak akkor minek udvarolt, tepert, mutatott be az anyjának stb...
2010. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :( Azért nálunk nem ilyen rossz a helyzet: mindig találkozunk, amikor megbeszéljük, minden nap keres, alapból nagyon aranyos. Csak az együtt töltött időt én kicsit kevesellem.
2010. márc. 22. 15:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerinted sem lehet már belőle semmi??? Előző voltam.
2010. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!