Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, mert nagyon el vagyok keseredve. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy elég nehéz kapcsolatom, ahol a srácnak a munkája teszi ki az idejének a legnagyobb részét, de olyan szinten, hogy még a közvetlen családjára sincs ideje. Ebből kifolyólag rám már semmi ideje nem marad. Se egy üzenet, se egy telefon.

Elmeséltem neki többször, hogy mi történt velem, de megnézte az üzenetet és ennyi. Ma, amikor kifakadtam a helyzeten, akkor meg én lettem rossznak beállítva, hogy ha nagy nehezen jut rám ideje, akkor meg nem tetszik, amikor letesszük a telefont. Mit csináljak? Soha nem fog a helyzet változni?!


2015. nov. 26. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen az élete és ezen nem akar változtatni, akkor nem tehetsz semmit. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Véleményem szerint ez nem kapcsolat, hanem ürítésre használ.
2015. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért vagy elkeseredve egy ilyen laza haver kapcsolat miatt?

Sztem ez eléggé egyértelmü válasz volt.

2015. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szeret téged, nem kellesz eléggé. Szerintem, ha nem akarsz sérülni, szakíts te, és keress olyat, aki szeret, és becsül.

Mi is sokat dolgozunk, de egy nap alatt 2x biztos beszélünk, és e-mailt is váltunk 2-őt 3-at, bár nem terjengőseket, és ez normális. Nem ebbe mérik a szerelmet, de jó lenne, ha józanul néznéd a helyzetedet. Aki szeret téged, az nem így cselekszik, mint ez a fiú.

2015. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!