Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnomel problema van segitseg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnomel problema van segitseg?

Figyelt kérdés

Bnomel 14 honapja egyut vagyunk tav kapcsolat de kerlek ne iteljetek el es ne trolkodjatok.

A helyesirasert bocsi. Mobilrol vok.


Most utazom ki hozza.. 1 honapja nagyon megvaltozott azt mondta mar nem szeret nem akar. . .

Most kultem ajandekot neki mondta h megkene becsulnie a kedvesegemet.

De a problema azt mondta .

I have to talk other guy cuz fun...

Es momdta jobban erzi magat mint vlm.

Es mondta nem fog kinnt varni a repuloteren.. mas ismim nimcs kint csak o.

Szerintetek csak azert monda hogy lemondjam az utat?

De en kimegyek mert bizom benne hogy megvaltozik a velemenye.

Ha megse jon ki. Szerintetek elmenyjek ahol lakik?

Vagy mit tanacsoltok

Kerlek segitsetek.

Nagyon szeretem ot



#szerelem #csalódás #Pàrkapcsolati problèma
2015. nov. 27. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon! Ha azt mondta, hogy nem akar veled lenni, akkor ne erőltesd, nem fog megváltozni a véleménye.
2015. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta már nem szeret, és nem akar, akkor felesleges bármit is tenni. Ilyenkor már nem lehet vissza hozni a kapcsolatot. Tudom, hogy most nehéz, de a legjobb az lenne, ha szakítanátok..
2015. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2015. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Egyrészt a távkapcsolat, nem kapcsolat. De ez még távkapcsolatnak sem mondható. Ez egy semmi, kaka
2015. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj ki és érezd jól magad,mint egy turista.


Ezekután szót nem érdemel tőled az ilyen nő.

2015. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

bnom, vok, vlm, ismim....


Tanácsaim:

1. tanulj meg helyesen írni, nem azért írsz ilyen szarul, mert mobilról vagy, és felejtsd el ezt a sok idegesítő rövidítést.

2. megmondta, hogy nem fog várni a reptéren. Ezért csak magadat blamálnád, ha mégis mennél.

3. ha mégis kimennél, és nem várna, és ezzel leblamálnád magad, akkor inkább fordulj vissza, nehogy elmenj oda, ahol lakik, mert akkor duplán blamálnád magad. Meg lehet, hogy az "other guy"-jal lenne.

4. ez a valami, ami köztetek van, ez nem kapcsolat. Ez egy oltári nagy semmi. Hogy a fenébe lehet nagyon szeretni őt, ha nem is vagytok együtt normálisan?


Nem költenék egy forintot sem repülőjegyre, sem egyéb utazásra, ha nem tudnám biztosan, hogy várni fog-e a szeretett nő. Előbb tisztázni kellene azt, ami közöttetek van (vagy inkább nincs), mondjuk telefonon, skype-on, vagy akárhogy.

2015. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen feleslegesen tepersz. Inkább próbálj meg túllépni rajta, és keress itthon egy barátnőt, akivel rendes kapcsolatod lehet.
2015. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már egyszer válaszoltam erre de leírom mégegyszer.

Mi a fenének futsz utána ha ő nem akar téged????

Miért akarsz olyannal lenni aki nem szeret téged viszont????

Szereted kínozni magad vagy mi? Zárd már le ezt a dolgot. Felejtsd el!!!

A pénzből amit erre költenél fizess be egy k. hoz, vagy mittudom én hova , amitől jól érzed magad. Ha meg vetted a jegyet és nem váltják vissza akkor utazz ki és kirándulj egyet. De eszedbe se jusson őt felkeresni. Magadat alacsonyítod le vele. Felejtsd el ő nem akar téged!

2015. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!