Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, de rám se bagózik, hiába írok neki. Azon agyalok, hogy írok egy kamu búcsúlevelet, hogy hátha foglalkozni fog velem. Mit gondoltok, milyen ötlet ez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 09:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kemény vagy, Tibi, KŐkemény! Emiatt a lepontozás miatt a válaszolók bánatukban biztosan a kardjukba dőlnek! Én legalábbis annyira szomorú lettem, hogy nem látok más kiutat, megyek és keresek egy kardot.
2015. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Épp telesírom a kispárnám, mert nem tetszik a véleményem és lepontozol. Ha nem tudod más véleményét kezelni, ne használd az oldalt.
2015. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Költőnő? ***** válasza:
sztem meg troll vagy xd
2015. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!