Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lenne az igaz szerelem? 20/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az igaz szerelem? 20/L

Figyelt kérdés

Szóval :) Van egy barátom több mint egy éve. Rólam annyit elég hozzáfűzni a történethez, hogy őszinte, tiszta, szerelmes érzésekkel vágtam bele a kapcsolatunkba, és ez az érzés mind a mai napig tart. Talán emiatt is nehéz elengedni, de a sok hullámvölgy miatt idővel már látom, hogy el fog érkezni ez a nap is, csak még őrlődök. Ezért kérnék segítséget tőletek.


Több probléma is van, amiket több hónapig nem tudtunk megoldani. De most csak egy dolgot szeretnék kiemelni, ami nagyon nyomaszt.


Egy kis bevezető a kapcsolatunkról: Nem érzem a szerelmet a kapcsolatunkban, legalábbis az ő részéről. A "nagyon szeretlek" nálunk is elhangzik napi 100-szor is, de azt hiszem ez kevés, hiszen tettek nincsenek. Néha nem kíván, kevés a szex. De ugyanakkor meg a legszebbnek tart, nagyon imád, és azt akarja, hogy én legyek a felesége és gyermekei anyja. Élete végéig csak én kellek neki.


Nemrégiben elmondta, az exébe az első néhány hónapba sokkal szerelmesebb és boldogabb is volt, mint velem az első néhány hónapban. Ez szerinte azért volt, mert gyorsan összejött velem az exe után (3 hónapra rá ahogy szakítottak). Nem tudott megbízni bennem, azt hitte én is olyan lány vagyok, mint az exe, aki majd megcsalja később. Ezért elmondása szerint csak barátként tudott rám tekinteni, de testileg kívánt. Tehát nem volt belém szerelmes. Idővel azt mondta, ez már teljesen megváltozott és mostmár sokkal szerelmesebb belém, mint anno az exébe. De én ezt nem érzem, úgy érzem hazugságokat halmoz hazugságokra, és szerintem magának is hazudik. Nem érzem hogy bármi is változott volna a kapcsolatunk eleje óta, legalábbis nem mutatja ki, hogy mélyebben érez irántam.


Kérlek, ha van bármi hozzáfűzni valótok az utóbbi exes sztorihoz, mit szűrtök le ebből... Akkor írjátok le. Segítene nekem. Nehéz a továbblépés, de idővel menni fog.


2015. dec. 1. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmi konkrétumot a negatív dolgokról csak annyit,hogy kevés a szex,ha erre alapozod azt,hogy nem szeret akkor szerintem tévedhetsz.
2015. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a fő problémád vele? Azon kívül, hogy kevés a szex, és nem érzed azt, hogy tettekkel alátámasztja a szavait. Mire lenne pl szükséged? Ő tudja, hogy te továbblépésen gondolkozol, beszélgettetek is a problémáitokról?

Mi tart össze (még) vele?

2015. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, elég ködösen fogalmaztam... Nem tudom rendesen összeszedni a gondolataimat, annyi mindenen változtatnék, egyáltalán nem vagyok most boldog.


A lényeg az exes sztori, hogy őt az ő kapcsolatukban eleinte jobban szerette, mint a mi kapcsolatunk elején engem. És még csak most vallotta be. Lehet hülyeség ezen filózni, de zavar, mert szerintem ez azóta sem változott. Szerintem engem azóta is ugyanúgy szeret, mint a kapcsoltunk elején, nem hinném hogy jobban. Azaz talán még mindig az exe a favorit.

2015. dec. 1. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát

1 lehet hogy ő is olyan férfi aki vagy nem vagy nehezen mutatja ki az érzelmeit?

Függ ez attól is, hogy mennyire milyen mélyen sérült... van aki olyan sebeket szerzet, hogy évek kellenek a feloldódáshoz.


2 Az, hogy veled tervez és komolyan is gondolja az azt mutatja, hogy fontos vagy neki. Itt én inkább azt érzem, hogy vagy nem tudja kimutatni az érzéseit, vagy ő nem tudja, hogy neked mik lennének a jelek.


3 A szexnél is több lehetőség van.

A, neki ennyi az igénye?

B, Az ex miatt vette vissza magát - ugye sérült lélek miegyéb.

C, Tényleg nem szeret olyan intenzitással.


Szóval önmagában ennyi infó sokfelé vezet el.

2015. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém kőbunkó volt, de éreztem, h több van benne ettől... az első év után jobban ragaszkodik hozzám, mint bárki a világon. Olyan tervei vannak velem, ami az exel soha/közös lakás, baba/ én is az előttem levők árnyékában éltem egy ideig, egyrészt, mert sokéves kapcsolat volt, másrészt mert túl fiatal voltam hozzá mikor megismert /18N, 35F/ De kiléptem ebből, együtt élünk /velem először/ két vállalkozásában is dolgozok, jobban szeret, mint bárkit előttem, de ez sok sírással és küzdelemmel járt. Nagyon szeretem, de nem tudom végig tudnám-e újra csinálni... te döntésed, h küzdesz-e?
2015. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!