Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibogozzuk a párkapcsolatom!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibogozzuk a párkapcsolatom!?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, párom 33. 2 és fél éve vagyunk együtt, együtt is élünk már 2 éve.

Párom sokszor hetel, vagy 10 napokat dolgozik hol az ország másik felébe, hogy külföldön. Nem sokat vagyunk együtt, amikor együtt vagyunk, akkor se valami tartalmas az együtt eltöltött idő. Alig van szex, kb 2 hetente 1x vagy 2x. Ha itthon van se visszük túlzásba, úgy fekszünk egymás mellett, mint a testvérek. Rengeteget ölelget, puszilgat, szeretget, de a szex nagyon ritka, és ha van is, az is elég uncsi. Sokszor nem is kívánom őt,még 1-2 hét után se, és szerintem ő se engem annyira.

Másrészről az anyagiakkal is hadilábon áll. Nem tud bánni a pénzzel, folyton előlegezik. Én meg ugye nem tudom pontosan nyomon követni, hogy mikor mennyi pénzt kér előre a főnöktől, mert alig van itthon. Fizetéskor meg hazahoz 70-80 ezreket, és kiderül, hogy már volt majdnem ugyanennyi előlege. Van amiről tudok, de sokszor szerintem úgy is elcseszi a pénzt, hogy nem tudok róla. Lakást ugye fizetni kell, rezsit fizetni kell, enni kell, élni kell. A lakás kiadásai az általában az én keresetemből megy, a kaja meg ami kell, az meg az övéből. Már tele a hócipőm ezzel a sok előleggel, soha nem jutunk előre, pedig nem keresne olyan rosszul.

Már arra is gondoltam, hogy lehet elku..rvázza, meg elissza a pénzt. A szexuális életünkből kiindulva szerintem minden esély megvan rá. A munkatársai meg mindig részegek,(láttam videókat a telefonjába róluk) és a páromnak se kell 2x kínálni az alkoholt.

Meg észrevettem, hogy piti hazugságai vannak. Egyszer mond valamit, másnap már másképp mondja ugyanazt, és ha felhozom, hogy tegnap még nem erről volt szó, akkor én vagyok a hülye.

Egyébként biztos, hogy szeret, mert azért érzem, de szerintem folyamatosan hülyének is néz. (most akkor elgondolkozok, hogy ez szeretet? na mindegy..)

Bármikor hazajön, mindig hoz virágot, főz, mosogat, házias. Jön puszilkodni, ölelgetni. Amikor szóvá teszem, hogy kevés a szex, azt mondja neki a kapcsolatunk lelki része fontosabb, mint állandóan szexelni. De közbe meg olyan pofát vág, hogy látom rajta, hogy ő ezt belül nem így gondolja, ennyire már ismerem. Kikerüli szerintem az igazságokat (hogy egyszerűen nem vonzódunk annyira szexuálisan) és magának is hazudik, meg nekem is megpróbál. Tipikusan az a rafinált fajta, aki szét udvarolja magát, közbe meg a szeme se áll jól. :( Egyébként gyereket akar, meg állítása szerint velem akarja élni az életét, de nekem néha olyan érzésem van, hogy lehet jobban járnék hosszútávon, ha megszabadulnék tőle. Az apja is dettó ugyanez a természet, nem valami szimpi az öreg se nekem... :( Hogy tudnám kideríteni, hogy mikor, hol ver át?


2015. dec. 1. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Tök jó volt olvasni a kérdésed. Végre egy 30 alatti lány aki észreveszi a jeleket és értelmezni is tudja ha a pasija sumákol. Szerintem tudod te mit kell tenned :)

Ha pedig bizonyossàg kell kutakodj a telefonjába, mailjában, a feleségem is így buktattam le, mert különben mindvégig tagadta. :)

2015. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A facebookjába sosincs semmi. Nem is nagyon lóg rajta. A telefonja meg nagyon ritkán kerül a kezembe, ugye mert keveset van itthon...
2015. dec. 1. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg kell pakolnod a mérleg mindkét nyelvét és megnézni merre billen.Persze azt te tudod,hogy mely szempontok milyen súllyal esnek a latba.Már elég ideje vagytok együtt ahhoz,hogy el tudd dönteni milyen ember valójában,csak arra figyelj oda,hogy te se csapd be magadat.Ha nem vagy boldog mellette és ez már régebb óta így van akkor váltanod kell.Gyereket szeretnél és ahhoz stabil kapcsolat kell.
2015. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen pontosan ez az önmagamat se csapjam be dolog a legnehezebb. Ha az csak az eszemre hallgatnék és nagyon belegondolok az elmúlt 2 és fél évbe, lehet hogy már rég nem kéne vele legyek. A szivem meg azért szereti. És bennem van, hogy mi van, ha a következő csak rosszabb lesz. Nehezen találok magamnak párt. Őelőtte is csak pár hónapos, max fél éves kapcsolataim voltak.

Tudjátok, a mondás: A másik lesz jobb, csak máshol rossz.

Kérdés tényleg, hogy mi az amit én tudok tolerálni és mi az amit nem :( Mindenki más és másképp éli meg a dolgokat, más dolgokat tud eltűrni, vagy nem tűrni.... De tény, hogy nem vagyok valami boldog.

2015. dec. 1. 14:28
 5/8 A kérdező kommentje:

Basszus mennyi mondatot elgépelek... Szóval

"A másik se lesz jobb, csak máshol rossz. "

2015. dec. 1. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod kideríteni,hisz szinte azt sem tudod mikor merre van.

A piti hazugságokról csak annyit,hogy egy pasi mindig azt mondja amit hallani akarsz,csak ne legyen vita.

De ha kis dolgokban is hazudik,akkor gondolj bele mit csinálhat a hátad mögött..

Fiatal vagy,jobbat érdemelsz hidd el!

2015. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyenre nem lehet építeni, számítani. Ne tervezz vele közös jövőt, tudod mit kell tenned.
2015. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A kérdés óta eltelt nagyjából 1 év.

Most találtam meg, és végig olvastam.

Kíváncsivá tettél, hogy mi lett közöttetek.

Kiderült valami turpisságja a pasinak, vagy nyíltan kérdőre vontad a viselkedését?

Együtt vagytok még?

2017. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!