Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavo kérdése:

Azt hiszem szociopata a barátnőm kiderült, hogy nincs lelki ismeret fulladása semmi miatt sajnálkozni tud vagy tud szomorú is lenni együttérző is tud lenni csak semmi miatt nem érez lelki ismeret fulladást nem tudja az milyen. Hogy kéne ehhez állnom?

Figyelt kérdés
Azt hiszem szociopata a barátnőm nem tudom kérdeztem nem csalt e meg de azt mondta számára az undorító és, hogy minden más férfi közeledése undorító. Ja és én elég érzelgős vagyok emiatt már régebben is voltak vitáink. Azt mondta szakemberhez megy ezzel. Hogy álljak ehhez, mit tegyek most?Nem tudom mit tegyek most vagy inkább, hogy álljak ehhez. Tegnap meg tudtam h párom egy hetes munkája alatt nem is dolgozott és és fel is hívott azzal, hogy túlórázik így nem tud jönni aznap át hozzánk majd mikor kiderült számon kértem hosszú veszekedés után ki derült, hogy nincs lelki ismeret furdalása ő ezt az érzés nem ismeri és ahogy fogalmazott ehelyett csak undort szokott érezni. Nem tudom, hogy most mit tegyek azt mondta szeret és h, hogy nem akar elveszíteni volt már korábban egy stiklije akkor azt mondtam neki még egy ilyen és vége de közben teherbe is esett de szeretem nagyon azt mondta ő is szeret de ha pl azt mondom neki, hogy jöjjön velem valahova és neki nincs kedve vagy ha valamit meg ígér de nem tartja be nem érez e miatt semmit.

#kapcsolat #szociopata #megértés bűntudat hiánya
2015. dec. 1. 14:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tehát hogy? milyen idős a gyerek?
2015. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!