Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, de mégse? 22n

Figyelt kérdés

Veletek előfordult már, hogy eldöntöttétek, belementek a párotok mellett egy másik személlyel valamibe (akár legyen az csók, szex, bármi igazából), de aztán nem történt meg a megcsalást, mert...?


Engem a mert, maga az ok érdekelne.


Persze azokhoz szól a kérdés, akikkel előfordult már ilyen vagy hasonló helyzet.


2015. dec. 7. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azért akartam a barátomat megcsalni mert ő is meg tette 2x is..mikor ugy döntöttem h megteszem akkor azonnal rájöttem h tulságosan szeretem és nem birtam megtenni
2015. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mentem bele, pedig megtehettem volna, de nem akartam, mert nem akarok titkokkal együtt élni. Elhatárolódom az ilyen dolgoktól, függetlenül attól, hogy egy adott nőnek a viselkedése felkavaróan hat. Aztán úgyis csillapodik minden, és nem jut el az egész semeddig se.


Másrészt akinek hűséget fogadtam, azzal nem tehetem ezt meg, és tudom, hogy mélyen megaláznám, és megbántanám ezzel. Amúgy pedig azt gondolom, hogy egy ilyen szituáció úgysem ad akkora örömöt, amennyit ígér.

2015. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!