Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kellene? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kellene? A párom másoknak küld képet

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk és egyszer véletlen megláttam hogy a nemiszervéről más lánynak küldött képet úgy hogy a lány nem is kérte és meg is lepte ezzel. Nézek sorozatokat és azt meg szoktam beszélni vele és pont a csalás és az ehhez hasonló téma volt középpontban és ha ilyeneket kérdeztem zavarba jött. Azóta nem beszél vele. Mit kellene gondoljak?
2015. dec. 7. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy láttad és magyarázatot kérsz. Ezzel megkapod a választ a kérdésedre mert õszintén lövésem sincs...
2015. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
te meg küldj nekem a puncidról
2015. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen szitu után én SOHA nem érezném biztonságban a kapcsolatomat. Soha nem bíznék a páromban. Én valószínű h szakítanék a manussal. Erre amit írtál Kérdező nincs kifogás nincs duma ez nem a Te életed választottja!!!!!
2015. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez durva.
2015. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már korábban tőle hogy mit gondol a megcsalásról és neki egy csók is az és a flört is másokkal nehezen férne bele. Arról is faggattam mennyire lenne megbocsátó és ilyenkor annyira az látszik hogy ezek ellen van, hogy valaki ilyet csináljon. Kérdezem azt is hogy van-e valami amit elmondana, van-e valami ami bántja de semmi. Viszont látszik rajta hogy szeret. Szóval nem értem.


Gondoltam rá hogy talán én nem fejeztem ki eléggé a tetszésem a testrésze iránt és mástól szeretne elismerést de szerinte minden rendben van. Nem értem. Elmondani hogy láttam meg fura lenne mert akkor mintha leskelődtem volna utána pedig csak véletlen volt de ezt egy ilyen helyzetben elhinni nehéz ezt én is tudom.

2015. dec. 7. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem válóok, minden ilyenben szerencsére egyformán gondolkodunk a párommal.

De elképzelhető, hogy a Te párod úgy gondolja, hogy neki többet szabad, mint Neked, sok ilyen férfi van:-(

2015. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Kedves Kérdező!!!

Miért lenne kellemetlen ha szóvá tennéd h mit tudtál meg?

Miért nem mondod el a manusnak?

Ezt ha nem dumálod ki magadból, nem mondod el a pasidnak örökre piszkálni fog agyilag. Soha nem lesz bizalmad.

Én biztos hogy elmondanám h mit tapasztaltam véletlenül.Ha ezt elmondod lehet h kapsz egy tök"hiteles" választ ami nem a Te megnyugtatásodról fog szolni lehet, de elgondolkodtatja a fickót h lehet hogy hibázott és ez nem fér bele egy párkapcsolatba,a kapcsolatotokba. Semmi kép ne nyeld le és ne tarts magadba a szitut.

Biztos vagyok benne hogy nem (pénisz) önértékelési problémák miatt küldte a fotót!!!!!!!!!!! Ezen gondolkozz el kérlek!!!!

2015. dec. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!