Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex problema. Jogosan erzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex problema. Jogosan erzem eszkoznek magam?

Figyelt kérdés

En 27 parom 45. Egy volt feleseg, egy volt elettars plusz ket gyerek.

Szerintetek normalis, hogy ma vitte a volt elettarsa a kiscsajt a paromhoz es a parom ot kerte meg hogy vagja le a hajat???

Ott volt nala egy orat...

Kb. egy honapja jottunk ossze, es a nonek meg mindig kulcsa van a hazhoz.

A parom mindezidaig elhordta mindennek a volt elettarsat erre most szivesseget ker tole?

Elegge kiakadtam a korkulonbseg miatt igy is vivodok hogy vane keresnivalonk egymas mellett...de mindig azt allitotta hogy o mar nem szereti az exet, es ugyanez igaz forditva is...

Nem akarok a bosszu eszkoze lenni,mint ahogy erre felhivtak a figyelmemet...hogy most hogy az ex lassa h talalt fiatalabbat majd vissza akar menni hozza...

en megmondtam neki annyi fodrasz van a varosban,barhova elmehetett volna..nekem ez rosszul esik..jogos?


2015. dec. 10. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:

en telefonon beszeltem vele...o mondta magatol hogy amig a gyerek jatszott addig az exet megkerte vagja le a hajat

jo mi?

2015. dec. 10. 20:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de már az életkorok alapján is...szerinted nincs ennek az ipsének életközép válsága? mert szerintem DE, naná, hogy eszköz vagy. De ettől még bizony ő nem lesz fiatalabb.
2015. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Varj kitalalom. Gazdag
2015. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerekek miatt folyamatos kapcsolatban lesz az exxel, szóval kicsi az esély hogy ez megváltozna. Szerintem dobbants, ha elkezdesz fúrni, akkor a gyerekek szívják meg legjobban, ha elmérgesedik a szülők közt a viszony.
2015. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a két gyerek mindig össze fogja őket kötni :) Én a te helyedben vagy lelépnék, vagy pedig megpróbálnék jó kapcsolatot kialakítani a volt élettárssal/feleséggel. Elvégre ott vannak a szülinapok, karácsonyok, stb a gyerekek nem nőhetnek fel az apjuk nélkül, ez egy ilyen helyzet, hogy nemcsak a pasit kapod hanem bonuszkent a 2 gyereket is időről időre. Ha úgy érzed hogy a bosszú eszköze vagy, akkor ülj le a pároddal és beszéljétek meg. Jobb előbb mint utóbb. DE vszeg oka van hogy elváltak, szétmentek, méghozzá komoly oka.
2015. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék egy ilyen kapcsolatban!
2015. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!