Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ritkán van kedvem a szexhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkán van kedvem a szexhez, emiatt bűntudatom van, de ha egyszer rossz. Mit tegyek, hogy javítsak?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt. Sokáig nem is volt semmi gond a szexuális életünkkel sem, aztán elkezdett totál ellustulni. Már nemigazán foglalkozik azzal, hogy én hogy szeretném, csak neki legyen kényelmes. Már könyörögnöm kell neki, hohy ő legyen felül, de sokszor sikertelenül, mert felül van fél percig aztán visszafordít, hogy csináljam inkább én. Azt mondja mindig, hogy azért nem akar felül lenni, mert hamar elmegy... de ez sincs mindig így... és ez nekem akkor sem jó így. Ráadásul az elmúlt két hétben többször is volt, hogy már majdnem elmentem, de abbahagyta, mert szerinte vicces. Vagy mondott valamit, hogy épp majdnem elment ő is, és még nem akar, vagy úgy gondolta, hogy ha most nem megyek el teljesen akkor a következő jobb lesz... hát a következőnél is bejátszotta, hogy egy pillanattal korábban abbahagyta. Többször nem is ment, mert teljesen elvette a kedvem az egésztől.

De amúgy meg szeretem, és ő is szeret, ezért néha rosszul is érzem magam, ha sokáig nem csinálunk semmit, de sokszor hulla fáradt vagyok ahhoz, hogy még én legyek felül és csináljak mindent...

Nemtudom mit mondjak neki, vagy mit csináljak, hogy jobb legyen, hogy ne legyen ennyire lusta..

Köszi

L21 ő f24


2015. dec. 11. 06:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ritka egy barom a párod, mi a frászért vagy vele még?

Ha jelezted neki nem egyszer hogy ez így nem jó, és nem fogja fel, illetve le se sz. hogy neked mi a jó...

Komolyan mondom rengeteg srác mindent megtenne azért hogy boldoggá tegye a párját minden téren.

2015. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!