Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A szüleim miatt nem mehettem arra a szakra, amire szerettem volna. Megkaptam, vagy az az egyetem, az a szak, amit ők választanak ki, vagy nem tanulhatok tovább.

Végül egy évet lehúztam az általuk választotton, de nem tetszett, és annyira megromlott velük a viszonyom, hogy inkább kimentem a barátommal külföldre.

Gondoltam, majd itt kitanulok valamit, összeházasodunk, miegymás. Csak közben nagyon megromlott a kapcsolatunk.

Kitalálta, hogy ő nem fog dolgozni, ő megy tanulni (van már szakmája és diplomája)), 3 évig tartsam el. Kénytelen voltam elvállalni minden aljamunkát, hogy megéljünk, elegem lett.

Szeretnék tanulni, mert fogy az időm. Skandinavisztika lenne az álom szakom, biztos vagyok benne, hogy odahaza fel is vennének.

Nem tudom, várjak-e még, míg megjavul a kapcsolatom, vagy hagyjak itt mindent, és megint kezdjem előről.

A szüleim nem támogatnak, úgyhogy egyedül.


Olyan boldogtalan vagyok...


22N


2015. dec. 13. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Azért külföldre kimenni jó nagy hülyeség volt.
2015. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem... viszont a skandinavisztikához nem tudok hozzászólni, elvégezni akkor érdemes ha el is tudsz helyezkedni vele.
2015. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Sosem késő újrakezdeni, ráadásul fiatal vagy. Az meg vicc, hogy 3 évig te tartod el, mert neki tanulni támadt kedve. Tanuljon levelezőn és akkor tudja fizetni a kiadásait.


Olyan szakot válassz, amivel meg tudsz élni ÉS szereted!


Eddig is megvoltál a szüleid nélkül, ezután is megoldod! Kitartás! És tanulj!!! Kell a diploma/szakma!

2015. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A jövőd, a boldogságod a te kezedben van! 60 évesen majd azon fogsz gondolkodni, hogy miért is rontottad el az életed, miért nem valósítottad meg az álmaid, de ahhoz akkor már késő lesz! Amúgy fa-sza egy barátod lehet, ha elvárja hogy évekig tartsd el! Engem már az is zavar, ha véletlenül nincs nálam pénz és az asszonytól kell kérnem vacsorára valót!
2015. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már ezerszer kiírtad ezt a kérdést több helyen. Nem unod még? És teszel is valamit, hogy megjavuljon a kapcsolat és boldog legyél, vagy csak ülsz és várod? Ne legyél már ilyen életképtelen.
2015. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A skandinavisztikával itthon is jól meg tudsz élni, nagyon is jól, pláne ha van mellette felsőfokú angolod. A nehézkes inkább az egyetem melletti munka lesz, de szerintem ne ez tartson vissza, mert most igazából mi tart ott? Egy kiszipolyozó párkapcsolat? És még mi több? Én biztos jönnék haza, ha a párodnak annyira kellesz, akkor jöjjön haza Erasmusra.
2015. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen egyetem. Majd te eltartod a pasit, elvégzi az egyetemet utána meg rá leszel utalva! 25 évesen elkezdeni az egyetemet? Nem éri meg, hidd el!
2015. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetem
2015. dec. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyetem. :)
2015. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mitől javulna meg a kapcsolat? Csupán az időtől?
2015. dec. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!