Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

a baratommal 5 honapja vagyunk egyutt. 1 honapja elutazott Budapestre 1 hetre par dolgot elintezni. minden nap irt egyszer hova megy es mit csinal... de 2 napja beleneztem a facebook uzeneteibe amikor furdott, es ott volt egy lany akinek pont akkor irt mikor pesten volt, hogy fussanak ossze.. aztan mar csak annyit irt neki ismet h jo volt latni meg szivecske... es nekem egy szoval se mondta hogy o talalkozott ezzel a lannyal....

nem mertem neki elmondani h beleneztem az uzijeibe mert nem szoktunk egymas telefonjahoz nyulni... es felek h durva veszekedes lesz es szakit :( sokat szenvedtem mar es nem akarok ismet egyedul lenni, mert mar nem tudnek ujra osszejonni senkivel :'( ezek utan...

de nagyon frusztrál ez a dolog es nem tudom mit tegyek :'(

hogy kerdezzek ra vagy mit tegyek? :'( hmm :'(

(L/21)


2015. dec. 15. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jesszus kapard már össze magad ebből a végtelen önsajnálatból. 21 éves vagy, mi az, hogy nem tudnál újra összejönni senkivel?! Ne hisztizz.


Belenéztél az üzeneteibe. Miért?


A találkába pedig nem kell rögtön mindent belegondolni, nem kizárt, hogy azért nem mondta el, mert nem akarta, hogy félreértsd. (Belenéztél az üzeneteibe..lehet jogosan érezte.) El akarta kerülni, hogy emiatt lenyomd neki ezt a szánalmas hisztit.

2015. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

de akkor is miert kell hazudni :/ par honapja vagyunk egyutt, es mar ilyen hamar ez van

.. :"(

2015. dec. 15. 10:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen..pár hónapja, te pedig máris az üzeneteiben kutakodsz. Nem mondom, az se szép, hogy ő nem mondta el ezt neked, de te egy percig sem vagy jobb nála. Inkább ezen gondolkozz el.


Szóval miért is néztél bele az üzeneteibe?

2015. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mert b*sztak mar at ugyan igy,.. es igen... teljesen mar senkiben sem tudok megbízni... hat ezert
2015. dec. 15. 10:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőni, az a nagy helyzet.
2015. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, ha te felnőtt vagy, mit tennél ebben a helyzetben..
2015. dec. 15. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:

Semmit. Semmit nem tennék. Találkozott valakivel és pont. Figyelném a jeleket, hogy esetleg félrekacsintgatna-e (amit te nyilván mindenbe beleképzelnél és képtelen lennék objektív maradni), és ha úgy érzem baj van, akkor megkérdezném, hogy jól érzi-e magát velem, mert úgy érzem valami megváltozott.


Na most miután te erre képtelen lennél és ezen fogod őrölni magad, ezért javaslom mondd el neki az egészet, kérdezz rá, és ha szerencséd van, akkor nem vág ki. Ha nincs szerencséd, akkor levonhatod a tanulságod, hogy hogyan nem kell elbszni egy kapcsolatot és a későbbiekben ezért nem a másikat hibáztatni, hanem csak és kizárólag saját magadat.


A problémákat pedig nem visszük át egyik kapcsolatból a másikba. Engem is csesztek már át.. Dobtak ki komoly kapcsolatból úgy, hogy 1 héttel azelőtt még közös lakást akartunk venni. Ettől függetlenül nem vittem át ezeket a problémákat a következőhöz, mert a párom nem az exem. Ahogy neked sem.

2015. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*képtelen lennél
2015. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. Ha nem tudsz megbizni valakiben, ne gyere vele ossze. Itt most teljesen mindegy, hogy korabban atb*sztak (mindannyiunkkal megesett, az elet velejaroja), exek hibait uj partnerre NEM vetitjuk ki. Gusztustalan es aljas dolog. Addig maradj szepen egyedul, amig nem tudsz tullepni a korabbi serelmeken, es itt most tenyleges tullepesre gondolok.


2. Masok privat uzeneteiben, telefonjaban, kozossegi oldalaiban, leveleiben, dolgaiban NEM turkalunk engedely nelkul. Nincs ra mentseg.


3. Gondolkozz el azon, miert titkolhatta el. Logikusan, ne ebben a martirkodos lelkiallapotban, amibe most hajszoltad magad. Gondold vegig az altalanos viselkedesed Feltekenykedsz? Beszologatsz lanybaratokra? Megjegyzeseket teszel? Ha igen, akkor ne csodalkozz, hogy nem feltetlenul koti az orrodra az ilyesmit, senki nem akar oktalanul balhet hallgatni masok bizalmatlankodasa miatt.


4. Ha mar volt keped kutakodni utana, akkor legyen keped vallalni a kovetkezmenyeit is. Allj szepen a baratod ele es kerdezd meg tole, normalis es nem szamonkero vagy siros szenvedos hangnemben, hogy ezt miert titkolta el. Aztan figyeld a reakciojat. Feltehetoen ha mar osszejottel vele, ismered annyira, hogy eszrevedd, ha hazudik vagy titkolnivaloja van.. Addig ugysem nyugszol le, amig nem hozod fel, de ahelyett, hogy passziv-agressziv modon utalgatnal vagy puhatoloznal, ezuttal probald ki az egyenesseget. Ha ezert kidob, vagy ha bebizonyosodik, hogy a lannyal volt barmi, akkor amugy sem kar ezert a kapcsolatert. Bar egyebkent sem igazan. Par honapja vagytok egyutt, ami igazan semmi, te kutakodsz utana, o elhallgat eloled dolgokat, mi ertelme van igy az egesznek? Megsugom, semmi.


Baromi fiatal vagy, szoval ne sajnaltasd magad, hogy soha nem lesz senkid, mert ez netto baromsag.


Tessek, egy felnott hozzaszolo.

2015. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"felek h durva veszekedes lesz es szakit"



meg te felsz, mikor neked kene szakitanod, hogy lehetsz ilyen oltari nagy h.u.lye pi.c.sa,

2015. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!