Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után nyíltatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nyíltatok meg a párotoknak teljes mértékben?

Figyelt kérdés
Párom nagyon visszahúzódó és zárkózott ember, és bár nem vagyunk együtt jelentős ideje, de élete több pontjáról még nem mert nekem beszélni, azt mondja, hogy neki idő kell ehhez. Türelmes vagyok, de nyilvánvalóan zavar, hogy nem mer megnyílni nekem.
2015. dec. 9. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked kell finoman megnyitnod. Aki zárkózott ember, az sokszor azt hiszi, hogy teher a másiknak az, amit mondana.
2015. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, fontos azt tudnod, hogy ne keverd össze a zárkózott embert a jófiő karakterrel. Nehéz az ilyennel, de mindenképpen szóra kell bírni, többször is, figyelni, segíteni neki, s főleg közös programokat szervezni, ahol beszéltetni kell.

Mennyi ideje vagytok együtt?

2015. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Van fejlődés, már sokat haladtunk, mióta összejöttünk, csak kellemetlenül érzem magam, amit te "beszéltetésnek" hívsz, mert én ilyenkor úgy látom, hogy "erőszakosan nyaggatom" őt. Szeretném, hogy neki jó legyen, csak nagyon nem vagyok hozzászokva az ennyire introvertált személyiséghez, mert jómagam a másik véglet vagyok, az a tipikus csicsergő, "kiöntöm a szívemet bármilyen idegen jöttmentnek is" fajta.
2015. dec. 9. 20:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, a lényeg lemaradt: egy hónapja vagyunk együtt.
2015. dec. 9. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
13 évet húztam le egy rendkívül introvertált emberrel és azt kell mondanom az ilyen ember -legalábbis az én exem - SOHA nem nyílt meg soha nem beszélt magáról, at érzéseiről (ki se tudta mutatni) ami nekem mint igen extrovertáltnak rendkívül keserű volt. Az uj parom ilyen mint én, soha nem választanék mai ésszel másmilyet.
2015. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami biztató :( Én az általad említett időnek a töredékét sem tudnám elviselni ebben az állapotban.
2015. dec. 9. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Igy utólag jó nagy hiba volt az tény :-(
2015. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon introvertált vagyok (nő), 20 év házasság után sem teregetek ki mindent és nem is fogok. Nem várom el ezt a férjemtől sem. A házasságunk így is nagyon jó, nem akarjuk egymás lelkét kifordítani. Pedig a férjem inkább extrovertált típus. Tiszteletben kell tartani egymás privát szféráját belülről is. Nemcsak arra van szüksége valakinek, hogy legyen a párjától független önálló része az életének - barátok, hobbi - lélekben is kell a privát szféra.

Nekem a lelkizés a halálom és ellenállok, ha valaki vájkálni akar bennem.

Különben is mit akarsz még egy hónap után? És ha lesz olyan dolog, amit soha nem mond el, akkor mi van?

2015. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Akárcsak a (volt) feleségem. Majdnem 20 éve titkolózik, és hazudozik. Az első 15 évben, amíg nem jöttem rá nem is volt gond. És nemsokára már nem is lesz. Annyiban különbözöm a férjedtől, hogy én elvártam volna tőle az őszinteséget, főleg, hogy annak tettette magát.
2015. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9# Az azért nagyon nem mindegy, hogy mi az, amit nem mond el az ember. Természetesen vannak dolgok, amiket nem fair elhallgatni. Az sem mindegy, hogy ezek a dolgok kihatással vannak-e a mostani életünkre. És az sem mindegy, hogy a társunk megelégszik-e azzal, hogy nagy vonalakban elmondunk neki valamit vagy vallatótiszt módjára minden részletet ki akar facsarni. Netán később még a fejünkhöz is vágja az így megtudott vdolgokat. Szóval két oldala van az éremnek. A kérdező eseében azt gondolom, egy hónap még nagyon rövid idő ahhoz hogy kialakuljon a bizalom egy nehezen mdgnyíló emberben. Ne erőltesd.

Más eset az, amiről a korábbi hozzászóló írt, mikor az irántad való érzéseit nem mutatja ki. Ez tényleg tönkreteheti a kapcsolatot. Ezen lehet dolgozni. Másik, hogy a könnyen ki mutatott érzelmek vajon mennyire mélyek és ősyzinték? Vannak emberek, akik mindenkire fülig érő szájjal mosolyognak. Tényleg annyira szeretnek mindenkit, vagy ez csak egy attitűd?

2015. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!